Categorized under: Kelionių Akademija

Venesuela. Margaritos Sala

Populiarus turizmo paskirties Margaritos salą Karibų jūroje. Porlamar yra didžiausias miestas saloje, saloje yra laikomas pramogų, rinkodaros, viešasis gyvenimas sostinėje. Yra daug kolonijinės pastatų, taip pat šiuolaikinių dangoraižių.

Pampatara – kilusi iš mažo žvejų kaimelio, ispanai apbūvejuši su fortai ir pilys. Šiandien populiarus atrakcija 19 amžiuje Pilis Castillo de San Carlos Borromeo. Paradise Beach, kuris yra sandarus saulės ir palmių aviabilietai i lidsa apaugę ragina pamieloties tradicinės kreolų patiekalų ir stebėti žuvų žvejyba.

Laguna de La Restinga nacionalinis parkas įgijo reikšmę su sūraus vandens auga baltųjų mangrovių, kurie yra lengvai atpažįstami pagal ilgų antenų šaknų. Tai nest pelikanai, jūrų kiri ir papūgos.

Kristupas Kolumbas atvira vaizdingoje Margaretos saloje Karibų jūroje, 40 lektuvu bilietai km nuo Venesuelos žemyne. Sala plotas – 940 km2, didžiausias atstumas tarp šiaurės ir pietų pakrantės – 33 km, tarp rytinės ir vakarinės pakrantės – 64 km. Saloje gyvena 350 000 gyventojų.

Ne Venesuela, Margaritos sala ar nebuvimą sezoninius svyravimus, temperatūra svyruoja nuo 35oC iki 28oC sausį m. Vidutinė temperatūra – 30°C. Saloje yra tik 11 laipsnių nuo pusiaujo, todėl rekomenduojama aviabilietai i birmingema naudoti tvirtą saulės nuo saulės nudegimo. Margaritos sala 48% ploto yra saugomas valstybės. Būtent čia rasite sodrus gamtos gamtos, tyro oro, jūs galite mėgautis daug dekoracijos ir praleisti laiką egzotiškos paplūdimiai. Saloje yra tiek aukščiausio lygio penkių žvaigždučių viešbučių ir mažų svečių namai ir vietiniai gyventojai yra pasirengę padaryti viską, kad patenkinti turistų viskaprizako norus. Virtuvės sala yra puikus Margaritas!