Categorized under: Kelionių Akademija

Val di Fassa – daug slidinėjimo galimybes

1320-2950 m. Val di Fassa į Dolomito Alpėse pačiame centre ir yra žinomas dėl savo unikalios gamtos grožiu, taip pat daug slidinėjimo galimybes. Mitinės pailgi Sassolungo uolų ir neįveikiamą tvirtovės-kaip karžygiai Sella masyvas pakyla virš slėnio, ir yra ypač vaizdingoje saulėlydžio, kai saulė yra tamsintas rausvai geltoni. Slėnyje vis dar gyvena palikuonis vietinių ladinų, kurie liko specialią kalbą ir papročius.

Val di Fassa slėnyje gali išryškinti dvi slidinėjimo srityse. Labiausiai mėgstamas ir yra virš kurorto. Jo pagrindinis privalumas, kad jis yra susijęs su liftu tinkluose net trijų gerai žinomų kurortuose: Val Gadrenu, Alta Badijuun Arabba Marmolada-kurie kartu sudaro daugiau nei 500 km slidinėjimo trasų. Slidininkai ypač sužavėjo garsaus Sella Ronda maršruto ratą, todėl 4-5 valandoms praeiti per pigus skrydziai visus slidinėjimo sričių Eldorado švenčia nuostabus kalnų peizažas.

Kitas labai saulėtas ir jaukus slidinėjimo zona yra virš Pozza di Fassa unVigo kaimuose. Iš čia puikus vaizdas į aukščiausią viršūnę Dolomiti Alpės Marmolada. Kadangi ši sritis nėra tiesiogiai prijungtas prie Sella Ronda, takelius ir įlaipinami daug mažiau žmonių nei Kanaceja ir Campitello. Pozzo sporto trasa apšviesta ir kelias dienas per savaitę, dirba vakarais. Patyrę slidininkai visada rekomenduoti gerą sniego dengtas juoda trasa šiaurės šlaito virš iš Albas kaime.

Val di Fassa miesteliai ir mažesnis liftas stotis yra sujungti nemokamas autobusas maršrutais. “Val di Fassa / Carezza” karteļauj keltuvas tiek Kanacejas ir Campitello ir Pozza taip pat Alba ir Vigo pigus skrydziai i berlyna di Fassa trasos. Kad galėtų vairuoti aplink Sella Ronda ratą arba pereiti prie bet kurios kitos Dolomitas Alpių kurorte reikia “Dolomiti Superski” antenos žemėlapį. Kanaceja 1460 m Kanaceja (Canazei) yra Val di Fassa slidinėjimo sostinė. Tai labai gyvas ir saulėtas miestas su daug viešbučių, parduotuvių ir restoranų.

Štai keletas diskotekų, baseinas ir kino. Keltuvas kabina keltuvai slidininkų iš Kanacejas centre kalnų šlaituose, kur jie gali pradėti savo kelionę kuri nors iš Sella Ronda ratą – žalios arba oranžinės spalvos. Raudona maršrutą slidžių galite keliauti visą kelią iki miestelio. Kad Kanacejas centras kalva su liftu ir darželio mažųjų slidininkų. Campitello 1440 m Campitello (Campitello) yra antras pagal dydį Val di Fassa pigus skrydziai i dublina kurorto. Tai Dolomitas Alpės 19 a. garsus alpinistas Luigi Ricci tėvynė. Campitello yra siauras slėnyje tarp kalnų ir Sassolungo Rodell. Didelis universalas keletą minučių susitvarko slidininkų ir unikaliai gražus Sassolongo uolų, kur jie galėtų pradėti kelionė per bet kurią iš Sella Ronda ratą. Nusileiskite į Campitello gali funikulierius tik vagono. Iki Kanacejai (2 km) rodomi nemokamai slidinėjimo autobusu.

Pozza di Fassa (1320 m) yra mažas ramioje pilsėtinaielejas centras. Jis turi savo slidinėjimo zonos ir apšviesta sporto takelį. Slidės gali būti priversti tuo pačiu miesteliu. Iki Campitello (9 km) ir Kanacejas (11 mylių) keltuvai iš kur galima padaryti kelionė per Sella Ronda, veikia slidinėjimo autobusu. Mieste yra keletas barų, restoranų ir parduotuvių. Vasario vyksta čia ir spalvingas tradicinis karnavalas Šarka su vietos legendų ir paslapčių simbolių kaukės.