Categorized under: Kelionių Akademija

Uostai Sicilija. Oro vartai garsėja sala

Sicilijos sala yra Italijos provincija, žinoma visiems. Žmonės gali būti sąlyginai suskirstyti į dvi kategorijas: tuos, kurie lankėsi Sicilijos ir tiems, kurie tik svajojo apie jį. Ši sala garsėja gana pelnytai. Kelionės brošiūros ir reklama nėra labai perdėti, kai jie sako: “Jūs nebuvote niekur, jei nebuvo į Siciliją. Ši sala yra unikali savo istorinį ir kultūrinį paveldą, išraiškingas gamtos, paradoksali susikirtimo epochų ir civilizacijų, atsispindi architektūros paveldo savo miestuose. Net penki milijonai jos gyventojų yra vienaip ar kitaip skiriasi nuo kitų italų ir retai praleisti progą pabrėžti šį skirtumą pokalbį su svečiais. Neseniai tarptautiniai bilietai vilnius roma oro uostai per Sicilijos kasmet vyksta gana daug. Turizmas – viena iš labiausiai pelningų sektorių Sicilijos ekonomiką. Ir salos gyventojai daro viską, ką gali, kad keliautojai norėjo grįžti prie šių krantų daugiau nei vieną kartą.

uostai Sicilija: kad jūs turėtumėte žinoti apie juos

Tradiciškai su sala provincijoje Italijoje nuoroda būtų vykdoma tiek jūra ir oru. Bet Pirmasis būdas yra aktuali tik keliaujant Viduržemio jūros kruizinių lainerių. Dauguma turistų ateina čia oru. Dauguma pagrindinių oro uostai yra įsikūrę Sicilija Palermas ir Catania. Pagrindinė oro terminalas sala tikrai yra lektuvu bilietai palanga “Falcone Barsellino.” Jo vardas yra įamžinti du didvyriškų kovotojų prieš garsaus Sicilijos mafijos. Per šių oro vartai eina labiausiai intensyvaus keleivių srautą, čia yra gana perkrautas ištisus metus. Į miesto centrą galima pasiekti per maždaug pusvalandį. Antras pagal dydį aviacijos centru atsiskaitymo Fontanarossa beveik Katanijos priemiestyje. Jis pavadintas po didžiojo italų kompozitoriaus Vincenzo Bellini. Jei mes palyginti oro Siciliją, kad didžiausią paklausą. Dauguma pasaulio buvo jo kelionių organizatoriai atsižvelgs į kai kviečiame Jus aplankyti salą. Žinoma, tai ne tik čia, bet ir kiti airstrips daugiausia naudojamas sas skrydziai vietiniams skrydžiams pranešimų. Bet Sicilija oro uostai yra ne tik savaime. Trečias pagal dydį, tai vadinama “Vincenzo Florio”, įsikūręs netoli saloje nedidelį žemės sklypą Trapani. Jei radote sau čia, tada į Siciliją pati gaus šaudyklinio valtis. Bet jis nuolat veikia.

vien Kelionės

Daugelis turistų nenori kovoti su kelionių agentūromis, o ne apriboti jų judėjimo laisvę. Šiuo praktika yra daug teigiamų aspektų. Bet kreiptis į kelionę, turėtų būti pagrįstas ir racionalus. Tai geriausia galvoti apie maršrutą iš anksto. Jūs vis dar galite pamatyti namų Sicilija oro uostų žemėlapyje, susieti juos dislokacija į šias svetaines ir miestų, kuriose bus lankomasi. Toks atsargumas sutaupo daug lėšų, susijusių su transportavimo išlaidomis.