Categorized under: Kelionių Akademija

UIA vietoj Aerosvit vykdys skrydžius į Maskvą

Pasak aviakompanijos rezervavimo sistemų, taip pat bus ir toliau atlikti du kasdienius skrydžius į Domodedovo, bendradarbiaujant su Rusijos aviakompanija S7 Airlines.

Taigi, iš viso kasdieniniai skrydžiai iš Kijevas į Maskvą UIA pasiekti penkis, o kai kuriomis dienomis – šeši pastabos Avia naujienos.

Iš kovas 2012 skrydžius tarp Ukrainos ir Rusijos miestus liberalizuotos. Tačiau linijos Kijevas-Maskva vis dar taikomi apribojimai.

Ukrainos pusėje UIA turi kvotą atlikti 14 skrydžiai iš Kijevo į Maskvą per savaitę, “Aerosvit”, – 21 skrydžiai per savaitę, “Donbassaero” 5 skrydžiai per savaitę, “Vėjų rožė” – 9 skrydžiai per savaitę “UTair Ukraina” – 7 skrydžiai savaitę.

Tuo pat metu keletas metų kvota “Rose of Winds” ir “Donbassaero” naudojamas “Aerosvit”, todėl aviakompanija atlikti penkis skrydžius tarp Kijevo ir Maskvos į dieną.

Tačiau sausio 14 d vežėjas, kuris pateikė peticiją bankroto teismas paskelbė skrydžių į šios pagrindinės linijos sau sustabdymą.

Savo pareiškime, “Aerosvit” nurodė, kad ji ketina pradėti skrydžius į Rusijos sostinėje po alternatyvią sistemą bilietų pardavimo pradžios.