Categorized under: Kelionių Akademija

Turkija – viskas įskaičiuota.

Ideali valstybė yra ne tik pirmoji atostogų kelionę ir pailsėti paplūdimyje. Dauguma lietuvių atsiduria namuose. Kasmet Turkijos kurortuose apsilanko vis daugiau mūsų turistų. Turkija yra tikrai populiariausias šalis tarp vasaros atostogų paskirties vietas siūlomų. Yra didelis pasirinkimas viešbučių: nuo to paties tipo miesto žemiausios kategorijos iki aukščiausios kategorijos viešbučių kompleksai. Turkijos viešbučiai jau seniai tapo kokybės poilsiui standartas pigus skrydziai jūros kriterijumi. Kiekvienais metais Antalijos regionas nustoja stebinti savo tempą. Populiariausių kurortų Beleko, Lara, Kemeras kasmet atidaroma daugiau nei dešimt naujų viešbučių ir labiausiai paplitęs yra aukščiausios kategorijos viešbučių, nustebino savo architektūra, dekoro, paslaugų įvairove.

Dauguma viešbučių, pradedant nuo 3-žvaigždučių viešbučių, siūlanti maisto sistemos “viskas įskaičiuota”, kuri dažnai pritraukia poilsiautojų Turkijoje. Viduržemio šiltas vanduo, karšta saulė, įvairūs turkų virtuvė, vietinis alus ir Rakija (anyžių pigus skrydziai i maskva degtinė), pramogos, naktiniai klubai, pirtys (hamam), Turkų masažas, kuris taip pat yra siūloma į paplūdimį, rafting, įvairių pramogų – tai viskas, ko reikia į dešinę ir pilvėrtigi praleisti atostogas.

Pagrindinis privalumas Turkijos kurortai – platus pasirinkimas viešbučių. Kemeras pritraukia miškingas kalnus, Lara, Alan Belek – baudos smėlio paplūdimiai, turkio spalvos įlankos kažkas pasirenka Maramarisa ir Fethjė, kitą – nepamirštamas kraštovaizdžio Nekilnojamas Side.

Alanija: kurortas, įsikūręs 130 km nuo Antalijos. Šiandien, Alanija yra graži pigus skrydziai i kopenhaga ir patraukli poilsio centras su modernių viešbučių, motelių, restoranų, kurie siūlo jūros gėrybių ir kavinių paplūdimyje. Išraiškingas uostas, balto smėlio dengtas paplūdimys, žydras vanduo ir Tauros kalnai, išsišakojusios į jūrą, sukuria visiškai harmonijos jausmo. Be poilsio zonose rado piratų laivą. Iki šiol konservuoti istorinių paminklų – apsaugos bokštai, miesto sienos tvirtovės, Bizantijos bažnyčių.

Camyuva: mažas kaimas, kurioje jis susidaro įspūdis, kad tai privertė Taurosa kalnų į jūrą. Antalija yra įsikūręs 65 km. Čia jūs galite mėgautis taikiai trauktis, žiūrėti kaimyninių kaimą gyvenimą.