Categorized under: Kelionių Akademija

Turizmas Kambodža – fantastinis ir nepamirštamas

Be abejo, tokia kelionė nepaliks abejingų. Adrenalino ir teigiamos emocijos bus už kelionę į šią šalį atlygį.

Turizmas Kambodžoje yra susijęs su tam tikru rizikos – tai gana sunkios ligos, gyvatė kanda, aukštas nusikalstamumo lygis ir gana neįprasta, modernia gyventojų, labai pavojingas dalykas – minas, kad liko čia nuo karo. Tačiau daugelis keliautojų jis neturi sustoti, nes iš prigimties, gana pigiai ir paslaptingas architektūros grožis sukurta tik turizmui. Be to, visapusiškai atsižvelgiant į visas rekomendacijas ir reglamentus, susijusius su Kambodžoje viešnagę, visa rizika gali būti sumažinta.

Kai kurie apskritai informatsiiProvesti graži ir egzotiška atostogų Kambodža siūlo ištisus metus. Tačiau vasarą yra gana karšta ir drėgna (vasarą reikia suprasti nuo gegužės iki spalio), temperatūra svyruoja 30-32 laipsnių. Bet žiemos sezono (lapkričio-balandis) yra laikomas pigios keliones internetu geriausiai atvykti į šią šalį. Per šį laikotarpį, gana sausas oras, ir temperatūra neviršija 27 laipsnių aukščiau nulio.

Turizmas Kambodža – tai nuostabi šalis su skonio nuoširdumas ir natūralumas, čia nieko nėra pridėta ir poliruoti, tokia šalis, kokia ji yra iš tikrųjų turistai pamatyti tikrą Kambodža be papildomų dekoracijų ir sukeltas blizgesys.

Turistinių vietų KambodzhiMnogie nusprendė aplankyti šią gražią vietą tik todėl, kad jie matė filmą “Lara Croft -. Tomb Raider” Tai todėl, kad tai rodo labai spalvingą šventyklą Ta Prohm, kuriame pagrindinis veikėjas ieško dalį lobio. Be šventyklos, turistai būtinai galės aplankyti kitus architektūros konstrukcijas Angkor – nuostabi sudėtingų paminklų labai khmerų kultūra. Čia yra šventyklos, mauzoliejus ir pilys. Tikrai neįtikėtinas jausmas kyla, kai aplankyti šią keliones i bulgarija vietą. Nepaliesti medžiai, bet modernių pastatų nėra, ore ir taikos sieloje tyla – tai tik dalis to, ką jūs galite pajusti lankantis Angkor. Visi pastatai puošia bareljefais, pastatyti tiltai papasakos apie gyvenimo dievų ir šventyklų – Gyvybės valdovų.

Nuostabi šalis Kambodžoje. Būdami čia yra kupinas daug pavojų ir tuo pačiu metu dėka daug patrauklių grožį. Pnompenis – Kambodžos miestą, kuris yra įsikūręs Valdovų rūmai ir Nacionalinis muziejus šalyje. Beje, rūmų pastatas yra uždarytas vizitus, tačiau greta pastato ne mažiau vaizdingas ir įdomus. Muziejuje galima pamatyti ne tik reliktų Ankoras, bet ir įrodymas, kad khmerų imperijos valdžioje.

Turizmas Kambodža – tai nuostabios istorijos ir legendos. Vadovai entuziastingai pasakoja apie apsaras šokėjų, kurių kūnai buvo labai balta, nes nuolatinėje vietoje tamsoje (jie buvo laikomi keliones i tunisa paskutine minute uždarose tamsiose vietose), ir judėjimas yra toks gražus, kad pirštų mergaitės kalbėjo apie ateitį. Vaizdai iš šių Sibilė taikomi beveik visur, jie gali būti vertinama atsižvelgiant į šventyklų ir muziejų, be daugelio Kambodžos moterų istorinių vietų, kur daug turistų, vaizduoja senovės šokėjų. Sightseers pasirinktinai gali būti fotografuojami su jais.

Kalbant apie atostogas Kambodžoje, jau nekalbant apie garsaus kurorto Sihanoukville šalyje, kuri yra ir uostas ir prekybos centras žuvies ir jūros gėrybių. Antras pagal dydį miestas – tai Battambang, jis pakankamai išvystyta ir tuo pačiu metu spokoynyy.Lyubitelyam gamtos kelionių kompanijos siūlo būtinai apsilankyti Ratanakiri. Ši šalies sritis, kuri yra vis dar laikomi nesugadintas džiunglės.

Kaip galutinis žodis yra verta paminėti, kad nepriklausomas kelionės į Kambodžą nerekomenduojama, nes turistų spąstus daug pavojų, ypač tose šalyje, kuri yra visiškai skirta turistinių maršrutų dalių.