Categorized under: Kelionių Akademija

Turistai renkasi sukurta HB

Per pastaruosius kelionės, kelionės į užsienį, mano vyras ir aš pasirinkau “švediškas stalas” dėl to, kad į šią sistemą, mes visi susipažinę su, ir jūs galite išvengti nemalonių incidentų išgėrus neįprastą egzotišką maistą.

Bet kas nenori keisti? Ir šiemet, o nusprendė eiti į Italiją Bulgarijoje, o vietoj “švediškas stalas” mūsų pasirinkimas krito ant elektros HB.

Kai aš pirmą kartą pamačiau akronimas HB, jis negalėjo suprasti jo prasmę. Iki iššifravimą Nakvynė ir Pusryčiai jis netelpa. Paaiškėjo, kad HB Svetingumas maistas yra įprastas dviejų patiekalų pusryčių ir vakarienės forma. Kaip ir bet kuris kitas supjaustyti, terminas reiškia. Anglų kalba skamba kaip “pusė valdybos» (pusryčiais FLYMASTER – pigiu skrydziu garantija ir vakariene).

Šiuolaikinės elektrinės sistemos yra gana įvairi viešbučių kiekvienos skonį ir piniginę. Kiekvienas paslaugų tipas turi savo pavadinimą. Bet gyventi dėl HB tipo.

HBpitanie turi savo versiją į HB + forma. Plius neturėtų klaidinti jus: tai nereiškia, kad papildomų valgio, tik meniu įtraukti alkoholinius gėrimus, paprastai vietoje.

Taigi, mes apsistojo viešbutyje Neapolis Beach Hotel. Bet kadangi tai buvo mūsų pirmoji kelionė į Neapolį, ar dėl to, kad balandžio mėnesį, paplūdimio nebuvo perkrautas ir oras yra tiesiog nuostabus, bet mums patiko viskas nuo mūsų kambario 9 aukšte. Vaizdas į įlanką ir siūlo puikus. Kiekvieną vakarą žmonės Vilnius – Chania (Kreta) | flymaster.lt ten susirinko štai puikūs Neapolio saulėlydį. Plius lengvas sidabro smėlio, aksomo, ne karštas balandis saulė…

Bet kadangi mano tikslas buvo pasidalinti ja gastronomijos malonumų, grįžti į viešbutį maisto. Leisk man būti atleista už komercializmą. Trumpai aprašykite meniu. Per pirmąjį vakarienės mes bandėme keptas krevetes, kad nebuvo naujas. Bet jų derinys su skanus kokoso padaže su tekila ir kalkių suteikia lėkštelę ypatingą nuojauta.

Meniu, o tai reiškia pitanieHB labai įvairi. Be to, jei jums patiko atskirą patiekalą, galite užsisakyti telefonu ir rezervą. Mano vyras mėgsta vištienos “Bruschetta”: griežinėliais vištienos krūtinėlė su pomidorų salsa apie plonais aviabilietai i kosa (koso sala) | flymaster.lt griežinėliais krekerių. Apskritai, tai yra žolė, itališkų patiekalų pagardai suteikti jokių maivymasis.

Pusryčiai nebuvo kaip įvairios pietų meniu. Man patiko krevetės su paprikos, kepta. Bet ypač nustebino parašas patiekalas iš virėja – krabų pyragas, kurį sudaro įvairių rūšių jūros gėrybių. Norėdami savo kredito, restoranas Reikėtų pažymėti, kad žuvies patiekalai yra ne iš importuotos žuvies, bet tik tas, kuris yra rasti čia ant kranto. Švieži mėsos produktai yra pristatomi iš netoliese esančių ūkių.

Specialusis temą: vyno. Nurodykite gausu. Jei užsisakote bet du pagrindiniai kursus, tuomet jūs esate pakviesti vyno “komplimentari”, ty nemokamai. Tai paprastai Chardonnay, Sauvignon ir kiti sausi vynai.

Taigi, jei jūs ketinate į kelionę ir nežinote, ar rinktis paslaugą “viskas įskaičiuota”, Bed&Breakfast arba maitinimas HB, mano patarimas yra padaryti jūsų pasirinkimas paskutinę versiją.

Nors, žinoma, kiekvienas turi teisę į asmeninio skonio