Categorized under: Kelionių Akademija

Tunisas yra maža šalis

Dėl Žydrasis Krantas turistų srauto nepriklauso nuo metų laiko, todėl iš lyderių Nicos oro pokyčių ataskaita žiemos skraidymo grafiką buvo galima tikėtis. Be to, tai ne paslaptis, kad pietinė pakrantė Prancūzija yra ypač populiarus tarp rusų turistų, todėl naujasis skrydis Maskva-Nica pasirodė naudinga.

Oro Nice Côte d’Azur “pranešė, kad nauji skrydžiai į Prahą ir Maskvos Domodedovo oro uostą bus pigūs lėktuvų bilietai vykdomi keturis kartus per savaitę. Taigi, bendras skrydžių skaičius dėl maršruto Maskva-Nica žiemą pasiekti 13 skrydžių per savaitę.

Taip pat šių metų pabaigos, Nicos oro uosto pradės skrydžius į Londoną ir Bukarešte, todėl, kad vietų skaičius į 63 ir aptarnaujamų šalyse – iki 33. 2012, vežta 11.000.000 keleivius.

Šiuo atveju, Paryžiaus kryptis gali būti laikomas viena iš judriausių. Kasdien Orly sas ir Roissy skristi iki 30 skrydžių.

Be to, naujų skrydžių į Nica ir atėjo naujas oro vežėjas “Air Canada”, kuris siūlys Prancūzija atvykstančių turistų, keliaujančių į Lisabonos, Palermo ir Marakešas į pietus.

Skrydžiai iš Maskva į Nicos oro linijų veikia kasdien Aigle Azur.

Per žiemos programa bus įgyvendinama 3 savaitės skrydžiai Nica-St. Lėktuvai išvyks ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Kaip bilietai i londona Tarom paskelbė apie planus grįžti į maršruto Bukareštas-Maskvos kovas 2014.

Be to, iš daugelio, vienas iš didžiausių Vokietijos aviakompanija Germanwings, saugiai dirbti Rusijos rinkoje aštuonerius metus staigmena, sumažino savo veiklą mūsų šalyje. Lapkričio 1, svetainė nėra galima rezervuoti bilietus skrydžiams į Rusiją, išvykstantiems po 15 sausis 2014. Aviakompanija negali tiksliai paaiškinti tokio sprendimo priežastis, tačiau patikino, kad nebus valcavimo visus skrydžius. Tačiau, skrydžiai į Kelnas/Bona ir Štutgartas-Maskva-Maskva nuo 2014 m nėra numatyta.