Categorized under: Uncategorized

Siūlo nemokamą seminarą generuoti naujas idėjas Ventspilyje

Siūlo nemokamą seminarą generuoti naujas idėjas Ventspilyje
Jie sako, kad verslo idėjų yra visur aplink mus, jie tik pamatyti ir sužinoti, kaip jį tobulinti. Kaip geriausiai tai padaryti – šiuo klausimu visiems, kurie domisi galės atsakyti Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LIDA) surengė seminarą “Naujos kartos idėjų” antroje lapkričio pusėje vyks Ventspilio.

Prognozuojama, dviejų dienų seminaras, kuris vyks Ventspilio 14. ir 16novembrī dalyviai bus supažindinti su metodais generuoja idėjas ir mokytis praktinio pritaikymo kasdieniame gyvenime.

Kaip kiekvieną naują idėją – net visģeniālāko – turi gebėti kurti dėmesio seminare bus vykdyti akcijos idėja. Renginys turės galimybę praktikuoti idėjų kuriant ir vertinant metodo potencialą įvairovė, vartotojas turi atlikti analizę kompetencijos komanda ir vertinimą, sužinoti apie pramoninio dizaino vaidmuo naujo produkto kūrimo, taip pat gauti visą komandą kūrimo gaires.

Taigi seminaro tikslas yra ne tik suteikti praktinių įrankių rinkinys idėjų generavimo ir kūrimo, bet ir pagerinti dalyvius individualiai apibrėžtus idėjas paversti realiais ir paklausių produktų. Visi šio seminaro dalyviai padės pasiekti kūrybinį mąstymą mokytojų Robert Juris Kalnins profesorius ir produkto kūrimo ir rinkos specialistas, eksporto vadybos mokymo kursų kūrėjas ir Valdis Avotinš.

Kvietimas “nauja idėja kartos” seminare, V. Avotiņš rodo, kad ji yra link gauti įsitikinimus žingsnis, taip pat galimybę įvertinti savo individualų nepriklausomo verslo paleidimo pasirengimą. “Tai gali ateiti nuo idėjos iki bendrovės” sakė patyręs specialistas.

Prisijunk seminaras Ventspils: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/2013-jaunu-ideju-generesana-ventspili

Seminaras yra organizuojamas valstybės pagalbos programos priemonių, skirtų skatinti inovacijas ir verslo pradžia “programą.