Categorized under: Kelionių Akademija

Senovės piramidės Dżesera – vienas iš garsiausių pasaulio pramogų

Cheopso piramidė, visų pirma, ir Dżesera piramidė, atspindi vieną iš pagrindinių lankytinų vietų Egipte. Šie senoviniai statiniai ir iki šios dienos žavisi ir paveikti tiek modernius architektai ir statybininkai, taip pat ir turistų iš įvairių pasaulio kampelių.

Piramidė Dżesera Sakara yra. Tai seniausias mūrinis pastatas architektūra išlikusi. Be to, Dżesera piramidė yra pirmasis piramidės, pastatytas senovės Egipte. Ši struktūra turi 6 greičio ir dydžio 125 x 115 metrų su 62 metrų aukščio.

Tai laimingo piramidės išliko iki šios dienos labai geros būklės. Tačiau per pastaruosius šimtą metų, tai buvo dalinai palaidotas po smėliu, todėl yra šiek tiek mažiau kanaru salos šiuolaikiniai aspektai originalas. Statybos Dżesera Piramidė davė didžiulį postūmį laiko architektūra. Daugelis principų taikomi ir sukurta darbo piramidės statybos, žinoma, ir vėliau naudojami daugelyje kitų pastatų ne tik senovės Egipte, bet ir kitose senovės valstybėse.

Istorija garsaus piramidės pasaulyje prasideda 2650 BC, kai Egipto faraonas Dżesera talentingų architektų savo laiko Imhotepas nusprendė sukurti didžiausią žmonijos pastatą, kuris po faraono mirties siųstų jį į kapo istoriją. Imhotepas pradžių pasiūlė kurti bendrą stačiakampio formos kapą, tačiau į šį procesą buvo nuspręsta įtraukti žingsnių, kuriais Dżesera tariamai turėjo eiti į dangų po mirties maljorkos sala statybą. Piramidė Dżesera pastatytas šešių etapų, todėl šešių etapų jo statybą. Masiškumo statybos, nes statybos buvo sumanytas kaip šeimos kape, kurį buvo tikimasi rasti paskutinį prieglobstį taip pat visi mirusio faraono šeimos nariai. Tik po kelis šimtmečius piramidės buvo sukurta tik vienam asmeniui.

Piramidės dizainas yra labai neįprasta. Viduje yra didelis vertikalus velenas su sarkofago labai įspūdingas dydis, atsižvelgiant skylę ne iš apvalios formos su kamščiu viršuje. Į viršų velenas vainikuoja kupolas.

Pirma, archeologai galėjo prasiskverbti į kapo per Napoleono Egipto kampanijos metu. Prieš tai bandoma neturėjo sėkmės. Archeologai atnešė žavisi žvilgsnių buvo poilsis kosto bravoje 11 atskirų piramidės laidojimo rūmai, kuriuose slypi vaikų ir žmonų faraono palaikus. Tą pačią instituciją Dżesera niekada nebuvo rasta. Manoma, kad nuo jo mumifikuotų liekanų konservuoti tik kulnas. Tai yra įmanoma, kad faraono palaikai buvo sudeginti senovėje plėšikų, kurie buvo įtraukti į piramidę per įvairias šulinių vėliau atrado. Tai buvo padaryta, greičiausiai tam, kad susidoroti su brangakmenių, kuri, kai pridėta į mumifikacijai mumija faraono.

Šiandien Faraono Dżesera piramidė yra vienas iš naipopulyarneyshih vietų tarp turistų iš įvairių šalių. Kiekvienais metais milijonai ateina į Egiptą norintiems pamatyti šį potraukį savo akimis. Jei norite antikos ryšį su visais savo paslapčių, tikrai eiti į ekskursiją į Dżesera piramidės Egipte.