Categorized under: Kelionių Akademija

Ryga

Latvijos sostinė Ryga – vienas iš gražiausių miestų buvusioje Sovietų Sąjungoje. Nuostabi architektūra, unikali atmosfera senamiesčio ir draugiški vietiniai gyventojai, kad Rygos pageidautina vieta poilsiui. Yra daug atrakcionų, konservuotos nuo seniausių laikų. Garsiausios – tai garsus Katedros vargonai specialiai kurį jis parašė daugelį savo kūrinių Franz Liszt, Rygos pilis, Parako bokštas, nuo pylimų poilsio, viduramžių namų “Trys broliai”, senovės vienuolyno rinkinys, namas katėms ir Mažoji gildijos susijęs įdomus istorija, Juodagalvių, iš kurių dažnai pradeda turus Namas – gidai čia paprastai surinkti, paruošti už nedidelį mokestį, pasakyti apie visus miesto įžymybes, ir daugelis kitų. Labai dažnai dėl savo Pasakų atmosferą Ryga turistų pasirinkti švęsti Naujieji Metai.

Be Rygos įvairių parduotuvių, prekybos centrų, ir, žinoma, viešbučiai vietų. Su nepriekaištingu aptarnavimu, patogus aplinka ir skanus maistas keliautojas apžvalgos Rygos viešbučiai retai neigiama. Brangiausi viešbučiai yra įsikūręs Rygos senamiestyje, bet ten galite rasti gerus ir pigius viešbučius. Pavyzdžiui, tiems, kurie nori lektuvu bilietai i tenerife sutaupyti, yra puiki galimybė – Tiger Hostel 2 *. Jis turi savo rusų kalbos svetainę, kur galite užsakyti kambarį. Viešbutis siųsti Užsakymo patvirtinimą į konsulatą, kad būtų skatinamas lengvai gauti vizą. Viešbučio personalas yra draugiški ir svetingi, jaukūs kambariai viešbučio pastate veikia kavinė, o visoje teritorijoje buvo nemokamas. Vienintelis dalykas – patogumas, tualetas ir dušas yra bendro koridoriaus. Taip pat kai kurie svečiai pažymėjo, kad žaisti gyva muzika kavinė nesibaigia visą naktį, penktadieniais ir šeštadieniais, bet kažkas netgi patiko. Kainos prasideda nuo 7,5 € už lovą per naktį. Bendrabutis yra įsikūręs labai arti geležinkelio ir autobusų stočių.

Verta paminėti, kad trijų žvaigždučių ir keturių žvaigždučių viešbučiai Rygoje arba pagal vietą, arba kaina ne daug skiriasi, todėl viskas priklauso nuo skonio. Pavyzdžiui, KONVENTA SETA 3 * yra įsikūręs istoriniame miesto centre ir pigus lektuvu bilietai i dubaju yra tiesiog pramogų ir net to dalis. , Kambariai yra nedidelis, bet jaukus, tačiau be šaldytuvo ir saugus. Virtuvėje yra puikus ir personalas yra labai draugiškas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori susisiekti tiesiogiai su istorija.

Įdomybės viešbutis – Boutique Hotel Monte Kristo 4 *, taip pat yra įsikūręs centre. Šis elegantiškas pastatas, netoli nuo geležinkelio ir autobusų stoties yra. Viešbutyje yra nemokamas belaidis internetas, restoranas, kabelinė televizija, suomiška pirtis, jaukūs kambariai su dušais, o kai kurie – sūkurinė vonia, seifas, mini baras, gražus dalykas – į jų buvimą virdulys ir arbatos maišelius. Kambariai kainuoja 50-80 €, kaina yra prabangus savitarnos pusryčius ryte ir. Viešbučio restorane yra labai skanus maistas, didelės porcijos ir priimtinos kainos. Tarp svečių trūkumų švęsti geras girdimumas pastato viduje.

Labiausiai prabangus viešbutis Rygoje – GRAND PALACE HOTEL 5 *. Jis taip pat yra įsikūręs senamiestyje pigus lektuvu bilietai i antalija ir tiesiog apsuptas atrakcionai. Iš visų viešbučio langus atsiveria įspūdingi vaizdai. Kambariuose yra oro kondicionieriai ir tai, plazminiai televizoriai, seifai, vonios kambariai su šildomomis grindimis, ir daugelis kitų. Tarp viešbučio patogumų yra restoranas su Europos ir Azijos virtuvės, baras, sauna, garinė pirtis, treniruoklių salė, skalbykla, cheminio valymo. Atsižvelgiant į paslaugų sąrašą yra kambarių aptarnavimas, priežiūra ir vaikų priežiūrą, automobilių nuoma ir daug daugiau. Kai kurie gyventojai nėra laimingas su į viešbučio baseiną trūksta, bet retas Ryga viešbučiuose yra įrengta su jais.

Ryga – tikrai nuostabus miestas gaubia daug paslapčių ir legendų, ir tai yra tikrai verta aplankyti. Jei norite tai padaryti patys, daug Ryga viešbučiai už kiekvieną biudžeto ir skonį, mielai susitikti su jumis: draugiškas personalas čia, nes dauguma miesto gyventojų, puikiai suprantu ir kalbu rusų kalba, ir jais virtuvė, pagal dauguma keliautojų tiesiog nuostabi. Ryga noriai siunčia kvietimus, reikalingus gauti turistine viza, todėl jūs galite saugiai ir be problemų eiti čia bet kuriuo metu.