Categorized under: Kelionių Akademija

Ryga, Granitas Gatvė bus sukurti naują pramonės parkas

Rygos miesto tarybos artimiausius kelerius metus planuoja sukurti 1,005.7 ha Granitas Street, kuriuo siekiama sukurti modernią pramoninio parko, informavo Rygos miesto tarybos viešųjų ryšių departamentas.

Ateityje pramonės parko teritorijoje yra apie Šķirotava Pļavniekiem Kengaraga ir Rygos pasienio kaimynystėje. Jie išsidėstę šiaurės vakarinėje daugiausia pramoninių ir sandėlių pastatų. Dalis ploto užima sodai ir miško. Šiuo metu statomi ir naudojami pramonės srityse yra privatūs ar juridiniai asmenys, savo, ir laisvų ir plačiai naudojami plotai yra savivaldybės nuosavybė. Vietos valdžia priklauso apie vieną ketvirtadalį plėtros srityse.

Čia yra kelios dešimtys įmonių, užsiimančių didmenine prekyba, nekilnojamojo turto valdymo, geležinkelių statyba ir remontas, statybos, maisto gamybos, baldų gamybos ir kt Apytikriais apskaičiavimais, esamos įmonės teikia 14 600 darbo vietų. Bet Granitas Gatvė pramoninis parkas užimtumo potencialas 19 000-38 000 darbo vietų.

“Pramoninės zonos vystosi tranzito kiekis -.. Uostuose, oro uostuose, geležinkelių infrastruktūros prieinamumą yra viena iš svarbiausių prielaidų tokių sklypų plėtros Rygos miesto taryba padės pagerinti infrastruktūrą, taip sudaryti sėkmingo verslo sąlygas”, sako Miesto plėtros komiteto pirmininkas Vadimas Jerošenko (SC). “Dabar yra tinkamas laikas kurti naujas pramonės šakas 2014 m bus galima rasti Europos Sąjungos išteklių pramonės ryšį.”

Ši programa teikia paramą iš infrastruktūros kūrimo, tobulinimo, reikalingos pramonės srityse, įskaitant elektros, vandens ir šildymo susisiekimas su kelių infrastruktūros įvairovė. Jungtys yra skirti pramoninių zonų, padeda atsiskleisti įvairiems ekonomikos sektoriams.

Nors šiuo metu yra apie Granite Street menkai išplėtota vietos gatvių tinklas, tačiau ji yra tarp miesto magistralinių kelių – Krustpils gatvės Lubāna gatvės. Netoliese yra slavų sukimosi ratas, kuris jungia teritoriją į pietus tilto ir teikia gerus ryšius su kitų rajonų Rygos. Ji kerta geležinkelį, o ji pastatyta geležinkeliai. Tai veikia 23 viešojo transporto maršrutai turi prieigą prie aukštupio vandens ir dujų vamzdžiai, ir yra galimybė prisijungti prie magistralinių nuotekų kolektorių. Teritorija šalia Rygos TE-2, taip pat yra du maitinimo pastotė. Atsižvelgiant į numatomą apkrovą augimą iki 2018 m. Į pastotės planuojama statyti.

“Ne verslas neįsivaizduojamas miestų plėtra ir gerovė gyventojų negali būti numatomos. Galimas pramoniniai parkai turėtų būti naudojamos siekiant skatinti ekonomikos augimą. Tai tinkamas laikas naudojant Europos Sąjungos fondų galimybes vystyti sritis, su dideliu potencialu. Tai kiekvieno miesto prioritetas, ir Ryga yra ne išimtis “, sako Jerošenko.