Categorized under: Be kategorijos

ORIGINALI IR STILINGA APSAUGA ISMANIAJAME TELEFONE!

Įsivaizduokite situaciją, kai jūs perkate naują ir modernią telefoną, kuris mokamas gana daug pinigų. Su savo naują išmanųjį telefoną kišenėje jūs einate į miesto šventę. Klausytis šventinių pasirodymų, laidus vielos jus savo naują išmanųjį telefoną įrašyti įsimintinas video, bet jūs netyčia uzgrūžas žm dabartį, ir jūsų naują išmanųjį telefoną po kelias sekundes ant asfalto, su dideliu trenksmu įspėjimas, kad rudenį nebuvo šviesa. Jūs pasiimti telefoną, su baime atrodo ekrane, bet staiga nusprendė, kad telefonas neturi skambinti. Ar tai nepanašu? Taip, tai yra įmanoma, jei tik turite rūpintis savo išmaniajame telefone, tada nusipirkau tinkamą dangtelį. Toks stiprus, yra Celly viršelis Dizaino smartfon dangčiai.

Du viename – dizainas ir apsaugos

Naujas dizainas kepurės Celly Viršelio dizainas yra originalus ir stilingas apsauga savo išmanųjį telefoną. Tokie dangteliai taikomas dviejų tikslų. Pirma, jie apsaugoti savo mobilųjį telefoną nuo kritimo poveikio ir galimų įbrėžimų, antra, šios kepurės unikalią išvaizdą ir stilių “tiek krašto”. Celly yra Italijos gamintojas apsauginiai dangteliai, kurios suteikia apsaugą jūsų išmaniojo telefono, tad be jokios abejonės, gali pasitikėti, kad saugo savo funkcijas atliks. Celly apsauginiai dangčiai laukia metų laimėjo vartotojų interesus ir išsiskiria savo aukštos kokybės ir Domu dizainas, kad bus apsaugoti savo išmanųjį telefoną nuo įbrėžimų ar poveikį. Kiekvienas, kuris jį bandė, pripažįsta, kad naujas dizainas dangteliai yra tikrai funkcionalus ir stilingas.

Smartfon kaip meno kūrinys

Celly viršelis Dizaino telefonai kepurės išsiskirti su unikaliu dizaino. Įvairi padengti spausdinimo leis savo išmanųjį telefoną kaip unikalus meno kūrinys, tai lieka tik pasirinkti, kuris iš visų dizainų yra tinkamiausia jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą. Gamintojas siūlo dangtelius, kurie bus tinkamas kaip klasika, tai sportišką ir meno stiliaus gerbėjų. Celly dangtelis serijos “Meilė yra aklas “mylės romantiką, taip pat tiems, kurie mėgsta juoda ir balta spalvos derinys. Be šių dizainų tipų Celly prekės siūlo taip pat galite pasirinkti tinkamiausias spalvas. Didelė dalis klientų jau rado būdų, kaip akimirksniu pirkti kelis dangtelius, siekiant juos pritaikyti prie atitinkamo renginio ar kostiumas. Pavyzdžiui, einant į spektaklį, daugelis pasirinkti klasikinių dangtelius pilka-juoda ir atspalvių, savo ruožtu, turi iškylą ar vyksta į vakarėlį, rinkitės ryškesnius ir daugiau ryškių spalvų.

Ieškoti ir įsigyti internetu

Jūs neturite eiti į vieną iš prekybos centrų ir ieškoti tinkamo parduotuvėje pirkti prestižinį smartfon dangtelį, nes viskas yra internete. Celly Viršelio dizainas telefonas apima galima įsigyti internetinėje parduotuvėje telefix.lt draugiškų kainas. Jei dabar nori pamatyti naujausius Celly viršelio dizaino ir daiktus, tada žiūri į platų produktų svetainę: kompiuteriu remontas