Categorized under: Uncategorized

Nissan 350Z: nuo pirmos iki penktos kartos

Šiuolaikinės Nissan 350Z yra sportinis automobilis, pardavimai, kurie prasidėjo 2003 m. Tai penktos kartos modelis. Apsvarstykite savo Truputis istorijos.

Iš pradžių, visi šios šeimos automobiliai vadino Fairlady Z. Tačiau Jungtinių Valstijų prezidentas mano, kad sportinis kupė negali būti vadinamas moterų vardas. Tačiau jam nepavyko įtikinti valdžios institucijas. Kaip rezultatas, kai pirmoji partija automobilių atėjo būti parduodami JAV, pagal jo nurodymus buvo pakeisti į raidinį-skaitmeninį kodą pavadinimų. Japonijoje šis modelis vis dar yra pavadinimas Fairlady Ž

Pirmasis automobilis Nissan 350Z pradėjo gaminti 1969 metais su dideliu pasisekimu. JAV, jis gavo pavadinimą Ferrari už prasta. Antros kartos modelis pasirodė dešimt metų. Ir netgi automobiliu vaziuokles remontas pasiūlė vartotojams turbo versija automobilius.

Trečiosios kartos buvo pagaminti 1984-1988, atitinkamai. Vartotojams taip pat buvo pakviesti į dviejų tipų varikliais: turbina ir be. Penktos kartos buvo gaminami iki 1996 m. Ir modelis buvo aprūpinti įvairiais varikliais ir tapo labai populiarus ne tik Japonijoje ir Šiaurės Amerikoje, bet ir visame pasaulyje.

Nissan 350 šeštoji karta yra klasikinis dviviečiam sporto sukurta Z serijos dvasią iš šios markės.

Mašina yra sukurta remiantis sutrumpinta platforma, kuri buvo pasiskolinta iš Skyline Coupe. Štai kodėl vairavimo kokybei ir krovimo tik vertas pagyrimo. Šešių cilindrų variklis yra priekyje. Tai ausinimo sistemos remontas vilnius ne 300 arklio galių agregatas. Variklio papildyta šešių etapų mechanika (arba penkių etapų automatinis ), taip pat galinių ratų pavara.

Modernus automobilis Nissan 350Z yra parduodamas su dviem kėbulo modifikacijų: kupė ir rodsteris

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas įrenginio dizainą.. Ypatumas yra tai, kaip atskirti ratus kampuose. Vaizdo modeliai yra labai specifinė. Kūno formos sukuria unikalų iliuziją, kad automobilis, kaip ji yra sukurta iš išlydyto metalo. Šis efektas yra sustiprintas vertikalias ksenono žibintai.

Kaip rezultatas, automobilis pasižymi agresyviu ir modernią išvaizdą.

Interjeras modelis pabrėžia savo sportiškas charakteris. Prietaisų skydelyje yra įrėmintas matinio, juodos ir sidabrinės autoelektrikas vilnius seskine spalvos. Forma ir turinys, sukurtas jos labai atsargiai. Centre yra ekranas, kuris rodo skaitmenines spidometrai, greitis, ir tt, ir yra kanalai ir pagrindiniai prietaisai. Stiprintuvas.

Pakaba standi modelis, bet ir sportinio automobilio, šis turtas yra būtina.. Važiuojant greitai ar posūkius dideliu greičiu automobilis išlieka stabilus, rodo savo didelį gebėjimus

Rusijoje ateina vienas klasė Nissan 350Z – Pack. Tai yra 6 saugos oro pagalves, xenon žibintai, Bose garso sistema su 6 garsiakalbiais ir 10 – colių žemų dažnių garsiakalbis, šildomos sėdynės ir klimato kontrolė. Už papildomą mokestį klasės SR-Pack, kuri funkcija 18 @ kaltiniai ratlankiai ir apelsinų apdaila.

Atsižvelgiant į pigių Automobiliai Nissan Z350 Rusijos rinkoje, tuomet šis variantas yra idealus. Ypač palyginti su tų jos konkurentų, tokių kaip Audi, Mazda ir Porsche.