Categorized under: Kelionių Akademija

Nevsky vietoje: kur žemė pakilo ant užpakalinių kojų

Į Antrojo pasaulinio karo istoriją, yra daug tragiškų puslapių kruvinų kovų ir Epas mūšis. Mūšiai dėl Volgos ir Dniepro, netoli Kursk ir Charkovo, ant Vyslos ir Oderio skirta dešimtys vaidybinių filmų, šimtus literatūros kūrinių, atsiminimų ir istorinių tyrimų. Mažiau žinomas yra legendinis tramplinas vadinamas “Nevsky snukis”, kur per laikotarpį nuo rugsėjo iki sausio Šimtas keturiasdešimt pirmoji keturiasdešimt trečioji prasidėjusios didvyrišką ir kruvinas Epas, kad tapo viena iš tragiškiausių puslapių mūsų karo istorijos.

Ant mažyčio žemės sklypas palei dešiniajame krante Neva šiuo laikotarpiu buvo beveik nuolat varginančių kovų. Dėl žemės sklypą, apimantis dviejų su puse kilometrų pločio ir septynių metrų gylyje, kiekvieną naktį, užpildyti daugybę kasdien nuostolius, pagal sunkiųjų gaisro tornadas krantą iškrovė daugiau naujų vienetų ir toliau laikosi tik įsitvirtinti teritorijoje konfiskavo priešo. Nevsky wizair lt Vietovių tapo atspirties tašku, iš kurios planuojama pradėti operaciją nuimama apgulė Leningrado miršta didžiulis, perkrautas, ne tik vietos gyventojai, bet ir daugybė pabėgėlių iš Baltijos.

Rugsėjo armijos grupės “Šiaurės” nelaisvę Estija, ir Sovietų 23. armijos divizija į Karelijos sąsmauka buvo priversti pasitraukti į valstybės sienos 1939 linija. Suomiai vėl užėmė savo pozicijas upės sesuo. Ketvirtasis rugsėjo diapazonas ginklų gamybos XVIII Prancūzijos pirmosios vokiečių kariuomenė apšaudė miesto blokų Leningrado. Šarvuotos Čiuožykla Vermachtas nenumaldomai priartėjo prie miesto. Leningrade rugsėjo 5364 buvo išleistas sviedinys.

Šeštoji rugsėjo Hitleris įsakė Bendra feldmaršalas Leeb apjuosti miestą ir prisijungti su Suomijos kariuomenės šiaurę nuo jo dešiniajame krante Neva. Mes galime tik spėlioti, kas būtų Leningrado likimas, jei dalis 115. pėstininkų divizijos nepavyko užfiksuoti ir palaikykite didvyriškai Nevsky oslas vilnius vietoje, peršlapęs su sovietų karių. Ypač atsižvelgiant į tai, kad tą pačią dieną (6 rugsėjis), vokiečiai užėmė strategiškai svarbų geležinkelio stoties MGA ir aštuntasis skaičius sumažėjo Schlusselburg.

Nevsky Vietovių žemėlapyje atrodo paprastas siauras pakrantės. Bet tai šis žemės sklypas, Sovietų komanda ėmėsi ryžtingų vaidmenį puolimą pralaužti blokadą žiedas. Remiantis statistiniais duomenimis, žuvo apie penkiasdešimt tūkstančių sovietų karių. Įžeidžiantis buvo planuojama vesti ta kryptimi Sinyavinskaya Shlisselbourg-projekcija – siauriausia skyriaus priekyje, kur dešimt-naciai lėmė pleištą tarp dviejų sovietinių karių frontais – Volkhov ir Leningrado. Pasinaudojant palankios vietovės, priešo, pastatė tris galingą gynybinę liniją.

Remiantis XIX naktį rugsėjo 20 vienetų Ketvirta Jūrų brigados, 115. CD ir valdomos pagal sunkiųjų, sunkiųjų ugnies jėga 600 metrų vandens barjerą ir gauti ant dešiniajame krante Neva įsitvirtinti pirmasis pėstininkų divizija NKVD. Ši maža strateginis vilnius paryzius pigus skrydziai pagrindas ir gavo apt pavadinimą “Nevsky vietoje.” Nuotraukų rėmeliai ir karo kronika vaizdavo lukštai ir ariama žemė kauliukų kulkos, kuri vaidina svarbų vaidmenį apgulė Leningrado likimą.

Caught ant stačių šlaitų stačių bankų Neva, mūsų kariai sumokėjo savo gyvenimu ateityje pergalę. Aukštybės danguje “Luftwaffe” leidžia tiksliai nustatyti reguliariai kertant Nevsky paršelis šviežių padalinių, paliekant daug kareivių rado savo paskutinį prieglobstį šalto vandens Neva. Kaimas Dubrovka veikė savotiškas diską, pradžios taškas, kuris yra nuolat kurstė įsitvirtinti šviežių kariuomenę.

Jis čia buvo visiškai atvira pakrantės ruožas pastoviai ir cruelest neveikiama artilerijos ir priešo orlaivių tūpimo sukalti batalionai, įmones ir pulkų, kurie iš karto nuvyko į verdantį katilą Neva nuo sprogimų. Vienintelė viltis buvo desantininkai naktį migla, kuri ne visada išgelbėti. Dėl neįtikėtinai koncentracija karių ant siauro priešo turėjo galimybę iššauti net aklai.