Categorized under: Be kategorijos

Nauja įranga net efektyvesnis darbas – naujai suprojektuoti nedideli staklės

Šį pavasarį, tarptautinė statybos mašinos paroda Bauma 2016 pasaulinė premjera Wirtgen naujausios kartos nedidelį frezavimo serijos W 120 Ri.

Apskritai, ši serija apima 16 staklės su frezavimo plotis nuo 350 iki 1300 mm. Su įmones diegti inovatyvias technologijas, tai yra vienas iš labiausiai konkurencingų frezavimo įrenginių visoje kelių statybos pramonėje.

Ri serija pasižymi ergonomiška operatoriaus svetainės našumą ir vieno daugiafunkcinio valdymo koncepciją. Ji suteikia visą reikalingą informaciją spalvinga ekrane. Ant rankos poilsio surengė keturis “mygtukus”, kuris gali būti užprogramuotas elektronines 20 skirtingas funkcijas. Su daugiafunkciniu porankis pagalbos operatorius gali intuityviai kontrolės įranga aukštį.

Šios serijos staklės yra įrengta automatinė funkcija, kuria pagerinti darbo efektyvumą įrangos asortimentą. Pavyzdžiui, LYGIS Pro Plus išlyginimo funkcija jau yra visiškai integruota malūnai valdymo sistema. Automatinis aukščio reguliavimas yra būtinas lygiava ir frezavimo procesą. Be to, dažnai naudojamas aukštis kiekis išlieka, kaip apibrėžta sistemos atminties kontrolės ir atidėti “pradėti” su vienu esminiu slėgiui.

Nauja frezos siūlo automatines funkcijas, siekiant užtikrinti, kad efektyviausiai šlifavimo procese. Ji taip pat yra numatyta su variklio automatinė apsauga nuo perkaitimo. Taip pat, vandens kiekis, kurio reikia aušinimo variklį reguliuojamas automatiškai priklausomai nuo variklio apkrovos tūrio.

Jo kompaktiškas matmenys ir mažas apsisukimo spindulys, serija W 120 Ri staklės yra labai manevringas. 120W Ri pjovimo priklausomai nuo modelio yra pajėgi sukurti nuo 7,5 iki 12000 1/h dideliu greičiu, kuris yra papildomas privalumas veiksmingo ir efektyvaus darbo, siekiant užtikrinti.