Categorized under: Kelionių Akademija

Miestai Tunisas – egzotiška ir grožis Rytuose

Tunisas gali pasiūlyti turistams, kad puikus atostogų paskirties su daug atrakcionų, kelionė į Sacharos dykumą, sniego baltumo smėlio paplūdimiai ir žydros mėlyna jūra. Tunisas turi daug įvairių pramogų, paminklų, muziejų, didingų rūmų ir unikalius gamtos peizažus. Kiekvienas kurortas turi savo savybes ir privalumus, įdomus mėgėjams turėtų eiti į Sousse, ir daugiau neskubantis požiūrį apie Mahdia miesto.

Klimato Tunisas

Paplūdimys sezono metu šioje šalyje tęsiasi ištisus metus. Ruduo atkreipia neprilygstamą aksomo sezoną, žiemos malonumas lengvas ir šiltas klimatas. Vidutinio vasaros karščio galite ne tik atsipalaiduoti į paplūdimį, bet ir keliauti po kelionių agentūra šalį. Pavasario oras Tunise yra realus prabanga, tai laikas po ilgos žiemos atostogos čia prisidės prie atstatymo ir atkūrimo darbams. Visi kurortinis miestas Tuniso turėti puikūs Viduržemio jūros klimatas.

Mahdia

Tai piečiausias Lietuvos miestas, kuris yra įsikūręs ant Viduržemio jūros kranto. Mahdia garsėja architektūros pastatų, istorinių paminklų ir turtinga kultūra. Tokios vietos Tunise kaip Mahdia, yra puiki vieta ramiam poilsiui, turistų čia atvyksta su mažais vaikais ir mėgėjams ramioje nuošalesnėse vietose. Maždaug kranto guli nuostabų grožį balto smėlio paplūdimiai su pamušalu didinga paskutinės minutės kelionės į ispaniją palmių. Vienas iš įdomių vietų aplankyti yra viduramžių Medina, vaizdingos kranto, džiaugdamasis Place Du Kairo ir daug suvenyrų parduotuvių, restoranų ir barų.

Miestas Kairouan

Tunisas laikyti daug šventyklų, kurie buvo pastatyti prieš daugelį metų, tarp jų Kairouan. Šis miestas turi svarbią vietą musulmonų pasaulyje, ji yra laikoma ketvirta labiausiai šventas vietas. Viena iš vietų ir šedevrų Islamo architektūra Sidi Okba mečetė. Taip pat įdomūs yra trijų durų mečetė ir mečetė kirpėjas kayruanskie madrassas, Nacionalinis dailės muziejus ir kilimų audimo centras.

Džerba

Saloje kelionės paskutinė minutė yra piečiausias taškas šalyje. Grožio šioje srityje yra nuostabi ir unikali, ištempti per nepaprasto grožio paplūdimių, ir data palmių ir alyvmedžių giraites žvilgsnį. Džerba sala Tunisas vadinamas perlu.

Hammamet

Įsikūręs ant gražaus miesto Hammamet, su jaukiais viešbučiais, gražus paplūdimio zonoje, žalių kraštovaizdžių krantų. Tokios vietos Tunise kaip Hammamet, prisiminiau kelionių nuostabius sodus, apsodintus magnolijų ir jazminų, citrinų ir mandarinų, alyvuogių ir mimoza. Visa tai pripildo orą su nuostabiais aromatais su subtiliais rytietiško paliečia. Hamametas garsėja geriausių talasoterapijos centrų, kurie siūlo įvairias programas, siekiant pagerinti sveikatą ir susigrąžinti kūno įvairovė. Įspūdingi ir puikus suteikti Tunise atostogas, kurortų šioje šalyje turite visas reikiamas sąlygas tai.