Categorized under: Kelionių Akademija

Metro Southwest. Istorija

Metro “Southwest”, atidarytas 1963, dabar jis yra galutinis stotis Sokolniki linija. Kaimyninės stotis – “Vernadsky prospektas”. Netolimoje ateityje ši metro linija baigta, tai jau nebebus galutinė paskirties vieta, šalia jos stoties įsikurs “Troparyovo.”

Jo pavadinimas Metro “Southwest” buvo pagerbti paties pavadinimo rajono Maskvoje, kurioje jis yra ir. Jos projekto pavadinimas – “Kaip gauti skaičių 3758.” Aikštės stotis yra 4 iešmas, 2 way stotį automobilių tekinimas ir transporto priemonių, taip pat kryžminio kongresas.

Metro “Southwest” reiškia seklių stočių. Jis įsikūręs 8 metrų gylio. Jo kolonos puošia balto marmuro, ir sienos išklotos kelionių glazūruotų keraminių plytelių šviesiai žalios spalvos turkija paskutine minute atspalvis. Riba turi briaunoti formos jį tvarkingai nuslėpė apšvietimas.

Jos lobistai galite išeiti į miestą Vernadsky prospekte, taip pat gatvėse ir Pokryshkina 26 Baku komisarai. Šalia stoties yra autobusų depas, iš kurių galite išvykti į Naro-Fominsk, Odintsovo, Krasnoznamensko Taraskovo ar Aprelevka. Taip pat labai gerai prijungtas miesto viešąjį transportą, kuris nuves jus į netoliese srityse.

Metro apie projektą “Pietų Vakarų” dirbo šie specialistai: Tararzhinskaya, Shmelnik, Schepikhin ir Golovinova. Tai kolonų trijų span stotį. Stulpeliai yra išdėstyti 2 eilėmis kas 4 metrus. Apie tai iš viso 80, tarp eilių yra pigios keliones lektuvu 5,9 m, jis turi viena sala platforma stačiakampio formos.

Planuojama pastatyti šalia ir galutinio Skytrain (tuo pačiu pavadinimu). Jis bus įsikūręs ant gatvės kampo ir Koshtoyantsa Vernadsky prospektas. Abi stotys turi būti sujungtos į vieną perdavimo šakotuvą, kad atokiose vietovėse gyvenantys žmonės gali greitai gauti darbą.

Metro stotis “South West” yra labai panašus į daugelį mokyklų. Netoli MGIMO ir rūdos, LPA ir kitose švietimo įstaigose. Taip pat yra vietų apsipirkti, poilsiui ir pramogoms daug.

Jei reikia kažkur apsistoti, siūlo viešbučių įvairovė. Metro “Southwest” jie turėtų būti paskutine minute bulgarija labai arti. Galite apsistoti viešbutyje “Salute”, “7 aukšte” arba “Ark Hotel”. Netoliese galite valgyti įvairių kavinių, boulingo.

Taip pat netoli metro keli prekybos centrai ir daugybė parduotuvių pirkėjų. Meno mylėtojai gali aplankyti muziejus patarti Maskvos gynybai ar teatrą pietvakariuose. Ir tiems, kurie mėgsta pramogauti, verta aplankyti vieną iš naktinių klubų, arti metro ar eiti į kiną prie prekybos centro “Festival”.

Kaip ir bet kuris kitas regionas Maskvoje, kur daug įdomių vietų, daug kur jūs galite turėti gerą laiką. Todėl, jei norite pamatyti kažką naujo ir įdomaus, būtinai ateiti į metro stoties “Pietų Vakarų”, kuri yra įsikūrusi labai gražioje ir išsivysčiusi zona kapitalo.