Categorized under: Kelionių Akademija

Malta vertybės – postus viduramžių Europoje

Malta daug kaip žaislų šalyje. Iš tiesų, šioje saloje nėra kalnų, ne upės, ir miestas yra laikomas keletas gatvės gyvenvietėje. Tačiau nepaisant to, daugelį šimtmečių ši valstybė buvo daugelio dramatiškų įvykių, kurie įvyko Europoje centru. Šie trys mažos salos absorbuojamas turtingą kultūrą ir istoriją. Ir visa žemė yra ne toks kampas, kur būtų toks mažas plotas buvo skirta tiek daug nepakartojamus kultūros paminklus. Todėl Malta pritraukimas – tai sena istorija visai Europai.

Valstybės apklausa prasideda su vienu iš gražiausių miestų Viduržemio jūros Maltos sostinėje – Valletta. Tai vienas iš kelių viduramžių sienelėmis miestų, kurie yra išlikę Europoje. Ir Valeta yra unikalus miestas, Maltos pritraukimas čia laukia turistų beveik kiekvieno kampo. Didelė dalis šiuolaikinės bilietai lėktuvų Valletta yra sudėtingas viduramžių pastatų ir gynybinių struktūrų. Be to, daugelis šių struktūrų yra vis dar naudojami, bet kaip poilsio ir kultūros objektų.

Valetoje, Maltos vertybės yra koncentruotas, tokių kaip, pavyzdžiui, Grand magistro rūmai, kurie šiandien tarnauja kaip Prezidento sėdynės ir tos valstybės parlamento vietą. Taip pat šiame mieste patariama pamatyti Jono Kastilijos rūmuose, Fort St Elmo, Armory riterių Provence rūmai, kurioje mokosi Archeologijos muziejų ir rūmų Parisio katedra. Ir Admiraliteto Valletta dabar įsikūręs dailės muziejus.

Tačiau ne visi Maltos vertybės yra sostinėje. Taip pat nusipelno dėmesio ir senovės sostinėje valstybės, iš Mdina miestas. Jo istorija prasidėjo daugiau nei prieš keturis tūkstančius metų. Tomis dienomis, į bronzos amžiaus, ši bilietai į kijevą vieta yra įtvirtinta gyvenvietė. Tada tūkstantį metų prieš Kristų, finikiečiai pastatytas aplink Mdina miesto sienos. Ir šiame mieste visų šių amžių gyveno žinoti Maltos valstybę. Paminklai šio miesto leisti protiškai keliauti atgal į prieš penkis šimtus metų, ir įsivaizduoti gyvenimą viduramžių miestą. Kelionė palei tvirtovės sienos, siauros gatvelės Mdina verta aplankyti Šv Pauliaus katedra, rūmai Inguanets, graikų vartų Palace Hagia Sophia ir pagrindinis vartai Mdina. Netgi šiame “Silent City” yra karmelitų bažnyčia Norman namas, Vilhena rūmai, Arkivyskupo rūmai ir kalėjimas Mdina.

Iki šiol buvo manoma, kad Egipto piramidės yra seniausios išlikusios statiniai ant žemės. Tačiau, pagal neseniai atliktus tyrimus mokslininkų, paslaptingas megalitinių šventovė, įsikūręs Maltoje, buvo wizzair lt tūkstantį metų senesnis nei seniausių piramidžių. Šios šventyklos puošia reljefai vaizduoja gyvūnus ir akmens stabus. Ir jų altorių dažnai matyti spiralės motyvai. Įdomiausių šių šventyklų yra iš Mnajdra, Hagara KIM ir Tarxien šventyklos. Taip pat paslaptingas ir skiriamieji grioveliai, kurie yra išraižytas uolas. Jie randami daugelyje skirtingų vietų Maltos saloje. Atrakcionai, kurie yra žemiau nuotraukoje, niekur kitur.

Daugiau turistų bus įdomu aplankyti tris miestus, esančius į Valetą pietuose. Tai Senglea, Cospicua ir Vittoriosa. Jis buvo čia apsigyveno Maltos riteriai, kai jis pirmą kartą atvyko į Maltą. Ir tai yra tik išlikusi Europoje vis dar yra miestas, kuris buvo saugomas dviejų eilių sienos. Jie turi daug išskirtinių objektų, tokių kaip inkvizicijos rūmai, Vyskupo rūmai, Fort St Angelo bažnyčia Apreiškimo, Jūrų muziejus ir Šv Lauryno bažnyčia.