Categorized under: Be kategorijos

Lengvas, patogus ir patvarus: Koks turėtų būti patikimas sniego kastuvas?

Vėliau kaip kitų metų, tačiau Latvijos pagaliau prasidėjo sniego valymo sezoną. Pasirinkus įrankį valyti sniego takelį, daugiausia atsižvelgti į su kastuvai Kastuvai forma, kreivės ir medžiagos stiebo.

Jei kieme kelių ir takų atveju jau ledas, parduotuvių tinklus “K-Persorenta sodo Kategorija vadybininkas Ingus Laumanis rekomenduojame naudoti papildomus kirtikliai ir atšildymas medžiagas.

Rasti tinkamiausią sniego kastuvą, jis turėtų atkreipti dėmesį į Kastuvai ir Spades lazdele formos. “Sniego shoveling yra geriausias ovalo kastuvu. Priešingai, sniego valymo geriausiai patiekiamas semtuvai samtelis su kampiniu deformacijos ir trumpesnį stiebo. Su kastuvu galite lengvai valyti laiptai, durys priekyje, maži keliai, taip pat Hill sašķūrēto sniego. Kastuvu turi įvairūs ergonominiai kreivės, palengvinti šeimininko darbą ir apsaugoti perkrovos atgal. svarbu, kad ašmenys medžiaga būtų kuo labiau patvarus, bet ir šviesos svorio. Kai semtuvai sumontuoti birumą gerinančių medžiagų, siekiant užtikrinti, kad lietus nelimpa prie kastuvu “, sako specialistas.

Temperatūra, greitai kinta, keliai gali būti apledėjimo, ir tada su semtuvai kaip ledas pagalba bus sunku valyti. “Ant ledo gali lengvai atsikratyti šarvuotų veido ir dulkstantys medžiagų:. Techninė druska arba druskos ir smėlio mišinys Mišinys, druskos padės išlydyti sniegą, ir tada šaligatvis arba kelių gali būti lengvai valomi su metalu šerių šepečiu,” sako http://www.vjmetalas.lt/ vadovas Liamanis.