Categorized under: Kelionių Akademija

Kur yra Koliziejus ir kam jis atstovauja?

Galbūt nėra žmogus, kuris nežino, kur Koliziejų. Visi mes nuo mokyklos istorijos žinoma, žino, kad tai puikus pastatas yra Italijoje. Kiekvienas turistas atvyko į Romą, negali prasiveržti pro šį pastatą, pastatytas ne mūsų eros pradžioje ir išliko iki šios dienos. Jis įsikūręs rytinėje Romos forumo įėjimo. Koliziejus yra neįmanoma nepastebėti, nes jis nuolat apsuptas minios, honking automobilius asocijuotas netoliese, ir jo aukštis yra lygi 15 aukštų pastato aukščio.

Jei mes manome, kad Italijoje pramogų, šis architektūros statinys užima tarp jų vieną iš dalyvavimo ir apeliacijos keliautojams lyderių. Vienas iš dažniausių klausimų, kuriuos girdite vietiniai užsieniečiams: “Kur yra Koliziejus?” pigūs aviabilietai Šis monumentalus pastatas iš pradžių buvo vadinamas Flavijų amfiteatras, jos statyba prasidėjo ’72 ir pasibaigė 80 AD

Dėl šitos kūrinijos statybai buvo pasirinkta dirbtinį ežerą netoli Golden House of Nero. Koliziejus Italijoje tuo metu buvo labiausiai ambicinga ir didinga pastatas. Tai elipsės – 188 m ilgio ir 156 m pločio. Jos sienos gali gauti iki 50 000 žiūrovų vienu metu. Specialūs mechaniniai įtaisai leidžiama traukti milžiniškas palapinių prieglobstis svečius nuo saulės ar lietaus.

Šiandien ji yra unikalus architektūros sukūrimas yra griuvėsiai, ir kažkada buvo valstybės požymis, girdamas lektuvu bilietai i stokholma pasaulio senovės Romoje. Koliziejus žiūrovų reguliariai renkami iš visoje Italijoje tuo pačiu įdomus ir žiaurus ir kruvinas akinių. Garbei jo atidarymo šventės truko 100 dienas, kurių metu buvo surengti laiku tūkstančiai kovų gladiatorius, ir viena su kita ir su egzotinių plėšriųjų gyvūnų, importuotų iš visų imperijos kampelių.

Tomis dienomis, absoliučiai visi žinojo, kur Koliziejus, iš bajorų paprastų valstiečių. Pastatas buvo 80 atskirus įėjimus, todėl žiūrovai vos 15 minučių užimti savo vietas ir palikite 5 min statybos. Specialiai skirtas imperatoriaus lova, tada sėdi ministrus ir nariai bajorų: paprastesnis lektuvu bilietai i kijeva žmonės, didesnis jų vieta buvo įsikūrusi.

Koliziejus buvo paslėpta po žeme koridorių, pakilo į arenos gladiatorius, ir toje pačioje kameroje su pavojingų gyvūnų, kurie buvo išmesti iš specialių mechanizmų tiesiogiai ant scenos. Jūrų kovų arenoje specialiai užtvindytas su vandeniu. Kariai buvo karo belaisvių, vergų ar nusikaltėliai. Žaidimai vyko siekiant padidinti valdovo prestižo, parodyti savo galios stiprumą.

Po Romos imperijos žlugimo, žmonės pradėjo pamiršti, kur Koliziejus, nes jis nebėra naudojamas renginiuose. Statybos nukentėjo nuo gaisrų, žemės drebėjimų ir žmogaus godumas. Du trečdaliai pastatų buvo nugriauti viduramžiais už šventyklos, aikščių ir pilių statybos. Koliziejus virto karjero natūra. Dabar šį kartą-Grand struktūra yra naudinga milijonams turistų kasmet renka Romoje pamatyti architektūros mąstymo stebuklą.