Categorized under: Kelionių Akademija

Kur geriau atsipalaiduoti Abchazijoje

Abchazija – Juodosios jūros pakrantės širdis, vieta, kur siela ilsisi. Kurortas yra apsuptas Sultingas žaluma ir Kaukazo kalnuose, įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Šis rojaus gabalėlis yra kupinas paslapčių, kad galima rasti tik vieną, kuris kada nors buvo ten daug. Šiuo metu kurortas pamažu atgauna prarastą populiarumą jie turėjo sovietmečiu. Anksčiau ten ištisus metus poilsiautojų ir turistų iš visos šalies, keliautojai dabar tapo daug mažesnis. Kurorte masė gražus ir įdomių vietų, bet kur geriau atsipalaiduoti Abchazijoje?

Kiekvienas, kuris kada nors buvo į saulėtą slėnyje Apsny (Abchazijos šalis), bus grįžti čia vėl ir vėl, bet tai, ką miestas pasirinkti, kur gyventi, gana sunku spręsti. Visų pirma, nuspręsti, kaip jūs planuojate pailsėti. Rami ir atpalaiduojanti šeimos atostogos, jeigu keliones Travelmaster jums Gagra. Tai labiausiai šilta ir sausa vieta Juodosios jūros pakrantėje. Švarus vanduo, Pebble Beach, žaliųjų parkų gausa ir gražus promenada – viskas yra Gagra. Kur geriau atsipalaiduoti Abchazijoje, jei jūs plaukti į jūrą ir mėgautis laukinės gamtos atokiau nuo žmonių ir naktinis gyvenimas? Žinoma, Gagra! Skundų galima rasti viename iš viešbučių ar kurortų, taip pat nuo išnuomotų namų ir kambarių pakrantėje. Mount Mamzyshha turėti kelis žiūrėjimo platformoms, kurie yra įsikūrę skirtinguose lygmenyse. Tautos prisikėlimo iš 800 metrų aukščio, pamatysite visą Abchazijos pakrantę prie Juodosios jūros ir net padaryti iš Turkijos pakrantės. Be to, yra ir Gagra Oldenburgo princo, restoranas su istorija, kolonados keliones i bulgarija ir daug kitų gražuolių amžiaus parkas.

Grįžtant prie kur eiti atostogų Abchazijoje klausimą, verta paminėti naują Athos. Šis miestas garsėja savo lankytinų vietų, pažvelgti į žmones, kurie atvyksta iš įvairių planetos kampelių. Paslaptingas urvas, gražus ežeras Riza, kuris yra įsikūręs apie 926 metrų aukštyje virš jūros lygio ir turi tūkstančių metų istoriją, garsėja Athos vienuolynas ir daugybė kriokliai, iš kurių kiekvienas turi savo legendą. Likti Abchazijoje bus jums kainuoti nedidelį kiekį, bet pagrindinis ir labiausiai maloni išlaidos tiesiogiai turai Apsny visą grožį, kuris privalo aplankyti kiekvieną turistą į šį kurortą.

Judriausių mieste, kur naktinis gyvenimas, kur yra daug pramogų vaikams paskutines minutes ir suaugusiems, yra Picunda. Čia yra koncentruotas visų pagrindinių viešbučių ir kurortų Abchazijos. Lauko kavinė, kurioje virėjas skanus Grilis ir gerti vyną, turi ypatingą žavesį. Dainos apie Rusijos ir Abchazijos kalbomis gyvai paveikė geriausių eilutes savo sielos ir chacha šiltas vėsų vakarą. Picunda gerai, kad paplūdimys čia yra smulkus smėlis ir jūra yra kaip švarus, kaip Gagra, kuris yra patogu šeimoms su vaikais. Pramogų galite rasti čia Pakaļķēmošanās ir pagrindinis akcentas yra miesto šventykla pastatyta 12 amžiuje.

Jei Jūs vis dar nežinote, kur eiti atostogų Abchazijoje, patikėkite manimi, nesvarbu, kur apsistoti, ši šalis duos jums tokias emocijas, kad jums grįžti čia daugiau nei vieną kartą. Ekskursijos Abchazijos galima rasti kelionių agentūrų. Sezonas prasideda gegužės mėnesį ir baigiasi lapkritį.