Categorized under: Kelionių Akademija

Kenija

Mėgėjams nekilnojamojo Safari rojus!
Kenija užima 582.646 km² ir turi apie 30 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei 40 etninių grupių. Ši etninė įvairovė sukūrė harmoningą derinį žmonėms su turtingu kultūriniu paveldu, attainots Trasos, šokiai, dailė ir amatai. Valstybine kalba šalyje yra Kishwahili ir anglų kalba, kuri yra naudojama įvairių lygių komunikacijos. Šalies sostinė yra Nairobis ir Mombasa yra pagrindinis uostas. Yra 59 nacionalinių parkų ir rezervatų.

Per svetainę galima rasti labai įvairių kraštovaizdžių, pradedant nuo ledynų į nederlingą dykumą turtingas savanos iki saulės blizgantis ežerų Didžiosios Gorge (slėnio Didžiosios Rift Valley), nuo tankiais miškais į žavių pakrantės. Nei Afrikos šalys gali pasigirti tokia didžiulė gyvūnijos gausa ir įvairove, ir safario mėgėjams tai tikras rojus! Labai vaisingas Masai, Mara savanos tapo garsus vieta, kur galite stebėti įspūdingą metinės gnu ir zebras migracija.

Kenijos nacionalinis paukštis yra įspūdingai turtingas, su keturiais šimtais skirtingų rūšių tik daubų Valley ežeras ir rožiniai flamingas populiacijos visoje kraštovaizdžio yra ypač puikus. Beveik visos Afrikos laukinių gyvūnų ir paukščių rūšių buvo pastebėtas Kenijoje. ” Big Five “(dramblys, raganosis, liūtas, buivolus ir leopardų) yra vertinami ne mažiau kaip dviejų parkų (Masai, Mara ir Amboseli).

Puiki Kenijos pakrantė yra viduje saugią prieglaudos nuostabiu koralų rifų, kur didinga povandeninį pasaulį galima pamatyti nardymo kristaldzidrajas lagūnos bei įlankas. Be to, čia yra galimybė atsipalaiduoti ir mėgautis šį rojų lankantis paplūdimio kurortų ir viešbučių. Atsižvelgiant į tai, kad Rytų Afrikoje yra arti pusiaujo, dieną ir naktį yra beveik panašus ištisus metus. Pakrantės paprastai yra šilčiau ir drėgnesnis oras. Rytais centrinėse aukštumose gali būti Pavese, o šiaurinis ir šiaurės rytų dalį dienos yra sausa. Vidutiniškai ilgai lietaus sezonas yra nuo balandžio iki birželio trumpi lietūs laikomasi antrojoje pusėje spalį ir lapkritį.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais paprastai labiausiai perspektyvi metu keliauja čia. Jums pasiūlyti kelionių Afrikos šalį su patyrusiais vadovais ir čia tiesa žinovų. Siūlo įvairių tipų važiuoja rinktis: fotografijos Safaris, laipiojimo maršrutus, vietos kultūros atradimą, nuotykius šeimoms ar idilišką paplūdimį.