Categorized under: Kelionių Akademija

Kelionė – pasaulio Slums

Svarbiausia šioje kelionėje yra išgyventi visi realus, o ne bijoti nuskaityti į taksi sėdynės gylyje, tikrinimo, ar iš tiesų visos durys užrakintos. Nors visos pagrindinės Slums galima gauti organizuotas turistų grupę yra, jei norite išgyventi tikrai ekstremalių pojūčių, eikite į lūšnynuose visiškai vienas, bet nesiskundžia, kad mes ne įspėti jus!

Brazilijos Favela yra skurdžiausia miesto vietovėse, kur infrastruktūra yra dingę ir kanalizacijos, o sodrus siaučiantis nusikalstamumu. Labai apgyvendintose miestų miestai pasigirti Rio paskutines minutes keliones i egipta de Žaneiras, San Paulas ir kapitalo Brasilia. Per Favela lūšnynuose dažniau lankėsi keliautojai, gyventojai jaučia pinigų kvapą, išgąsdindamas turistai perėjo iš veikliųjų medžiagų, įvairių profesijų. Kadangi net Favela yra ekonomikos augimo natūra, jei norite juos matyti per pastaruosius grožybė, kelias į Brazilija siūlau jums eiti greičiau.

Indai yra puikūs verslininkai Bombėjuje lūšnynų , plotas turai vyks iki 3 kartų per dieną. Bombay Slums – jie kvapas, garsas, liesti paskutines minutes keliones i bulgarija ir akių nuomonėmis, ir jie teisingai pasigirti didžiausia ir labiausiai išsamią lūšnynų šlovės visoje Azijoje. Žmonės čia gyvena kartoninėse dėžėse ar kitos improvizacinės apgyvendinimo.

Kinija siauros gatvelės, kurios supa Beijing senamiestį, vadinamą hutunām. Pilka akmeninė siena ribojasi nesuvokiamą sušikti pakrautas kiemą, kuris paprastai gyvena ne trumpiau kaip 7 šeimoms. Reikia pažymėti, kad, palyginti su Brazilijos ir Indijos bēdubrāļiem, Kinijos žmonės gyvenantys prašmatnus – jie vandenį ir keliones i turkija novaturas elektros energiją. Deja Pekinas hutunas nėra labai malonu, nes jie sugriauti masiškai ir sparčiai auga, o ne stiklo dangoraižių grybais.

Kita vertus, kažkas Mazatlan Meksika, kunigas organizuoja keliones į vietos sąvartyną, kur turistai gali žiūrėti benamių rankas ant atliekų. Turo kaina yra sumuštiniai ir vandens benamių šventę.

Perskaičius šį straipsnį, jūs tikriausiai paklausti, kas buvo jo reikšmė ir mes susisieksime su Jumis – gyvena šiltoje, gražioje aplinkoje ir sąlyginė, bet gerovė skundžiamės visi rūšių smulkmenos ir mes negalime mėgautis smulkmenos. Jūs turite aplankyti lūšnynuose, ir jūs suprasite, kaip tikrai pasiseks!