Categorized under: Uncategorized

Kelionė Latvijoje

Aizgajušaja savaitę Kelionė išvyko į nedidelį turą Latvijos Arem. Galų gale, po sėkmingos santuokos Port drąsų jūrininkams porą tinkamai nuklysti kažkur vienatvėsBet šį kartą apribotas atostogų laikas ir nesugebėjo surengti kokybišką du įvykiai – vestuvės ir kelionės – tuo pačiu metu ragino mus patikrinti vidaus turizmo teikiamomis galimybėmis, toliau atidėti kelionę vėlesniam laikui. Savanoriška yra Kuržemė, kaip puikūs saulėlydžiai virš jūros vakarinėje pakrantėje ir begalinis pušynų yra šiek tiek šiurkštus Baltic romatikas pagrindiniai elementai.

Rundalės rūmai pakeliui, nors dar nuvyko į Žiemgalos perlas, Rundalės pilyje. Tikrai malonu daryti išvadą, kad latvių taip spalvingi ekskursijos. Iš pirmo žvilgsnio matyti Rundalės rūmų fasadas, ji netgi primena Versailles – kaip pastatytas ir rafinuotas. Pilis daugelio salių ir kambarių gozejas podingkrasnis bauda ir antikvariniai portretus hercogui ir grafo, girgžda po kojomis paslaptingai restored parketas. Prabangūs salių pakviesti skambučiai kvailas skristi į valsas sūkurį ir tikrai jausmas, kad jūs įvedėte į kelių šimtų metų senumo istoriją.

Reikia pripažinti, kad įėjimas bilieto kaina Rundalės daug panašaus lygio prancūzų – £ 2,50, suaugusiam žmogui, o rūmų sodo lankomumas be dalies su kitu £ 1 arba 1,50 £ net išaugo žydėjimo sezono metu. Nesvarbu, ar dabar yra rožė sprogo laikas, net jei mes, kaip įsipareigojo į parką pamatyti pirmąjį mėnesio sekmadienį, kai paskiriamas nemokamai. Norėdami rūmai sodo ir miegamojo langas atrodė labai viliojanti, atrodė net veikia fontanas.

Bauska iestiprinajamies mažai kavinė “Verdingš”, įsikūręs futuristinis autobusų stoties pastato. Pietūs pasiūlymas – £ 2,20 pigiau nei sostinėje, bet snukis pats. Apskritai dėl nieko daugiau nei standartinis valgykla pietų metu kainos ir mes negalėjome tikėtis. Kai alkis buvo nuraminti, nuvyko į Usmu.