Categorized under: Be kategorijos

Kaip padaryti iš padangos vazoną?

Net jei turite sukaupta senų ir susidėvėjusius padangų komplektų garaže, tai yra tinkamas laikas atsikratyti jų. Pagauk du paukščius su vienas akmuo – padaryk savo kieme naujam sezonui su originalių gėlių vazonai iš automobilio siuntu pervezimas padangų.

Jums reikės:
padangos;
aštriu peiliu arba dėlionės;
dažų.

Pirmiausia, būti parengtos pagal naująją padangų gyvenime. Išvalyti jį nuo džiovintų purvo ir kitų nešvarumų, ir nuplaukite muiluotu vandeniu. Jei padanga yra susidėvėjusi daugiau ir sklandžiau, tai bus lengviau valyti.

Pirmasis žingsnis yra uzveidošanā dubuo supjaustyti linija uzzīmēšana. Čia galite pasinaudoti vaizduote ir išraiškos, kaip linija vazonas krašto. Sukuria nelygius, banguotas ar kito tipo krašto, bet rūpintis, kad būtų lengva iškirpti. tempti pernelyg sudėtinga linijos bus sunku pjauti, nes padangos gumos yra sunku ir tankus.

Ribinė ženklas su baltu persekiotoją, bet tikslios linijos, naudojant audinys Ruletė arba paveikslėlį su ratu tinkamo dydžio, pavyzdžiui, stiklainis dangčio.

Po linija uzzīmēšanas gali gauti drožyba. Jei namuose yra rasti elektros dėlionės ir tu sakai, kad juo disponuoti, naudoti šį įrankį lengvai ir greitai gauti darbą. Jei negalite naudoti dėlionės, prieskonių ir prašo atlikti aštrų peilį, kuris yra patiriamas patogiai rankoje.

Pasirinkite pradžios tašką ribinės linijos ir Push jį per peiliu. Tai turėtų būti daroma, net jei naudosime dėlionės. Pjovimo turi būti atliekamas vienu metu, o ne nukrypti nuo linijų, nubrėžtų, nes supjaustyti padangų juosmens vėliau tarnauti kaip vazonas stovo.

Gavę du padangų dalys, labiausiai reikia ištiesti į kitą pusę, kad padangų protektoriaus rastas viduje. Tai gali būti gana sudėtingas etapas, nes jis reikalauja daug jėgos. Tai lengviau padaryti šiltas patalpoje ar karštą dieną, kai guminės padangos tampa minkštesnė ir lankstus.

Pirmieji flanšai ir kraštai Čiupkite poilsio. Jei reikia, įdėti padangą ant žemės ir paspauskite sulankstyti atgal dalį kelio. Tai puodą priėmimo keblus dalis, todėl, jei jūs tiesiog negali gauti visus siuntos, kreipkitės į bet kokią pagalbą.

Po to, kai arka-iš padangų iš kitos pusės ji turėtų būti panašus į vazonas, kurias vis dar reikia būti nudažyti. Jei padanga lankstymo procesas yra dėmė prieš dažymą ji turi būti vėl išplautos.

Dažymo gali naudoti dažų purkštuvu purškiami dažai ar dubenėlį. Tai nėra svarbu, kad šių tipų spalvų pasirinkti, tačiau, išvengti toksiškų dažų kaip vazoninių augalų bus sodinami.

Prieš dažant tikrai naudoti gruntas geriau sukibimą su dažais ir padaryti jį stipresnis. Jei reikalinga, taikoma dviejų ar trijų norimą spalvą iš eilės, po to, kai kurių kiekvienas yra padanga išdžiūti. Taip pat atminkite, kad padangos yra nerekomenduojama būti nudažyti tamsių atspalvių vasaros karščio jis pernelyg nereikia sušilti.

Po tapybos, padangos vazonas yra beveik pasiruošę. Padangos Įdėkite diską viduje remti žemę ir statyti drenažo sistemą, tačiau pagal puodą dedamas virš iškirpti ir nudažyti dalį apskritimo viduryje. Tai bus puodą džiovykla, ir tarnauti dekoratyviniais tikslais.