Categorized under: Kelionių Akademija

Kainos šoktelėjo rugpjūčio

UAB Info-CITY sukūrė naują analizę kainų dinamiką nuo pirmaujančių vietų.

Jei per pirmąjį liepos, iš populiariausių vietų kaina tarp rusų svyravo gerokai – iki rožės, o kiti nuėjo, tada liepos antroje pusėje, kainos buvo nustatytos kartu. Tiesą sakant, tuo metu siūlomos ekskursijos rugpjūčio, todėl kalbėti apie labai padidėjo normos gali būti taikomos iki rugpjūčio.

Svarbiausia šoktelėjo kursai Italijoje ir Tunise – 15,9% pigūs aviabilietai ir 15,1%, lyginant su liepos pirmoje pusėje. Taigi, Italija patvirtino savo reputaciją kaip

Angiausių vasaros kelionių (masės), ir Tunisas įrodė – vidutiniškai -

Angesnis ne tik Malta ir Graikija, bet ir Ispanija. Atkreipiame dėmesį, kad čia Ispanijoje turai taip pat yra tarp dėkingi lyderių – padidėjo vidutinė kaina Ispanijoje kelionė siekė + 7,6%.

Mažesniu mastu Maltoje padidėjo (5,6%), Graikijoje (4,7%), Turkija (5,2%). Dar vilnius kopenhaga mažiau – Bulgarijoje (3,0%) ir Kipre (2,6%). Beveik nepakito kainas Egipte.

Kaip rezultatas, bendras galios pusiausvyra rinkoje ne liepos pabaigoje pasikeitė mažai, palyginti su mėnesio pradžioje. Vis dar pigiausias teritorijos – stresas vidutiniškai – yra Bulgarija, Turkija ir Egiptas (tokia tvarka). Be to, ji yra vienintelė kryptis, kurios buvo siūloma rinkoje už mažesnę kainą nei $ 300.

Antroji grupė susideda iš vilnius roma Kipro vienaskaitos. Viena vertus, vidutinė siūloma kaina Kipre yra nustatytas 60 $ virš vidutinės kainos Turkijoje, o kita – 60 $ mažesnis nei dėl Maltos kainą.

Trečioji grupė susideda iš kainų Malta, Graikija, Ispanija ir Tunisas, pasiekti daugiau ar mažiau sklandžiai užsakymą.

Ketvirtos grupės – tik Italija, vidutinės išlaidos kelionėms, kuriame pusantro karto didesnis nei visų konkurentų.

Tikriausiai rugpjūčio pirmoje pusėje, kainos išsilaikyti gana aukštu lygiu, tačiau su rugsėjo požiūris bus atmesti.