Categorized under: Be kategorijos

Jūrmala: visada užkariaujama gyvenamąja aplinka

Tendencijos naujo projekto vystymo ir gyvenamosios aplinkos Jūrmaloje, kuriuose paminėtas ateities plėtros perspektyvas ir geriausią praktiką, dalis Kohtanena lyga, “Baltijos Nekilnojamas turtas» pardavimai komandos lyderis.

Specialusis žavesio ir specifiškumas

Jūrmala ypatingą žavesį kad daro jį vienu iš geidžiamiausių Latvijos rezidencijos.

Gamtos turtai: pušies medynai ir švarus, grynas oras, baltas kvarcinis smėlis paplūdimys kūrotoloģijas senąsias tradicijas, laisvalaikio, kokybiškomis poilsio įvertintos, kurortas ir pačių piliečių gyvenimo būdo ir miesto kultūrinio ir istorinio paveldo: medinių namų klasicizmo, neoklasicizmo ir istorizmo architektūros, kuri organiškai papildo modernios architektūros, – tai yra visi veiksniai, kurie sudaro tie, kurie savo namus ar pasirinko šį miestą, kaip ir butai Kaune prie Rotušės, kuris yra tik kelios dešimtys minučių kelio automobiliu nuo sostinės ir oro uosto poilsio namuose.

Pajūrio iš dviejų pusių apsuptas vandens – pietinėje miesto daugiau nei 30 kilometrų upės Lielupės sienos, jis sustos į geležinkelių linijos centre, bet miesto šiaurinis kraštas ribojasi su Rygos įlanka 24 km. Brangesnis ir paklausa visuomet buvo turtas iš pirmųjų dviejų gatvių linijas arčiau jūros, kuri yra taip pat žinomas kaip Jūrmalos “aukso mylia” – spa centras rajonai Bulduri (vienas iš tankiau apgyvendintose Jūrmala seniūnijų) arba Amber – kaimynystėje su vienu iš geriausiai išlikusių Jūrmala rajonų su istorine planavimo, parkas pro langus ir mediniai pastatai. Priešingai, vadinamasis biudžetas klasės pirkėjas ieško nekilnojamojo turto netoli geležinkelio ar į kitą pusę, taip pat Jūrmalos kvartalus Vaivari.

Jūrmala sėkmingai koegzistuoja praėjusio šimtmečio pastatytas medinių kotedžų su modernia architektūra.

Koks tikslas Jūrmaloje?

Jau keletą metų, verslo ir savybių Jūrmaloje buvo užsieniečiai, daugiausia – Rytų Europos gyventojų, iš kurių didžioji dalis (apie 90%) atvyko iš Rusijos. Jau sovietmečiu Jūrmaloje buvo pageidautina tikslas: kaip jei ji buvo pati Sovietų Sąjunga, tačiau – Baltijos jūros kurortas, kuris, beje, galėtų suprasti rusų kalbomis. Nostalgija suvynioti aplink daugelį šių investuotojų priversti rinktis turtą Jūrmaloje atminties, esamos savybės gali arba pridėti daugiau Šengeno erdvės ir Europos Sąjungos išmokas.

Atsižvelgiant į pastaraisiais geopolitinių įvykių (Ukrainos-Rusijos santykių, Rusija griežtus reikalavimus kapitalo pasitraukimo, šviesos Brexit, Latvijos laikino programos Daugkartinis keitimas ir tt), užsieniečiui, kuris iki šiol buvo labiausiai nekilnojamojo turto pirkėjų kurorte ir paklausos nuolat aukštas kainas, palūkanų sumažėjo ir gana smarkiai paveikė bendrą verslo aktyvumą, ypač nekilnojamojo turto segmente, kuris yra kainų intervalas 250000 iki 550000 eurų – vadinamasis verslo ir aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto segmente.