Categorized under: Kelionių Akademija

Galapagų salos. Kruizas.

Vienas iš naujausių Silversea ekspedicinėms kruizai, kuri bus atskleista tik 2013th rudenį. Tai 3, 4 ar 7 dieną ekspedicija kruizų į salos floros ir faunos, nes įvairovė žada būti didžiausias atradimas. Ne veltui tyrinėtojas Čarlzas Darvinas 1831. Laivas išvyko tyrinėti nesugadintas ekosistemą Galapagų salos, unikalūs paukščių rūšių randama ten ir reti augalai ir gyvūnai, kurie net ir tada sužavėjo jį. Dabar ką galima padaryti su jumis. Sužinokite pigus lektuvo bilietai daugiau apie Galapagų ekspedicinėms kruizai.

Mikronezijos ir Pietų Ramiojo vandenyno ekspedicija kruizų
Išgalvotas apsilankymas su Fidžio Salų ar Taitis Prancūzijos Polinezijoje, – ši svajonė yra labai suderinami ir lengva įgyvendinti nuo 2014 m. Silversea siūlo visiškai naujų ekspedicijų kruizus šių rojaus salų Ramiajame vandenyne. Daugiau informacijos seks, tačiau jau dabar aišku, kad jie taps populiariausia ekspedicija kruizai, nes jis leidžia sužinoti skrydziai i lisabona nemažą regioną ir savo tautų svetingumu ir tradicijas, kad vakariečiams atrodo tikras rojus sala egzotiška.

Rusijos ekspedicija kruizai
Šį kartą pasakojimas apie paslaptingą Kamčiatka pusiasalio regione, kuris pritraukia turistus su daug aktyvių ugnikalnių, ledynų ir apsnigtus kalnus, rudųjų meškų, ir didžiausia pasaulyje jūros paukščių rūšių įvairovės vienoje vietoje. Ši ekspedicija yra realus atradimas ir nuotykių net labiausiai patyrusių keliautojų – tai garantuoja bilietai i paryziu realius laukinės gamtos vaizdus ir visiškai naują patirtį.

Japonų ekspedicija kruizų
Ar tai iš Tekančios saulės žemė? Tai geriausia išsiaiškinti, tikintis pirmojo saulės spindulių ant borto ekspedicijos. Per šią kelionę, jūs galėsite pažvelgti į skirtingų salų Japonijos, kuris iš tikrųjų yra vienas nuo kito reikšmingai skiriasi. Vienas iš viršūnių, ši kelionė yra STOP Marianos Šiaurinės Salos, kurios buvo atviros visuomenei apsiriboja 2. Antrojo pasaulinio karo metu ir yra žinomas kaip Amerikos geriausiai saugomų paslapčių.