Categorized under: Kelionių Akademija

Finnmarkas – nauja alternatyva Suomijos Laplandijos

Šiandien Norvegijos ambasada surengė nemažai šiauriausiame apskrityje Norvegijoje pristatymą – Finmarkas (Norvegijos Laplandijos), tačiau mažai žinomas rusų turistų. Čia yra labiausiai į šiaurę taškas Europoje – Šiaurės kyšulys, tarnauja pakrantės orientyrą eismui. Nuo Žaliojo siūlo fantastiškais vaizdais Arkties vandenyne. Žiema šių dalių, jūs galite pamatyti fantastišką gamtos reiškinius – Northern Lights.

Vietinių gyventojų

Norvegijos Laplandija – samiai daugiausia gyvena miestuose ir Karasjok Katoukeyno. Be Kárášjohka flymaster.lt/wizzair.php galite aplankyti atrakcionų parko samių kultūrą Sampi, taip pat apsilankyti semuzhnoy žvejybą elnių stovykloje dėl pasiūlymo dėl haskių veislyne arba imtis kruizinio Suomijos sienos ir aplankyti Sami Parlamentą.

Istorija atsiskaitymo pervežimas Finmarkas prasidėjo prieš daugiau nei 11 tūkstančių metų, norėdami pamatyti urvas paveikslų, datuojamas daugiau nei 6,5 tūkst metų – gali būti cubana.cu per Alta muziejus. Čia yra garsus ledo viešbutis Alta Igloo, šiemet ji bus atvira svečiams sausio 12 d.

Netoli Kirkenes miestelio

Turistai turės galimybę plaukti į Barenco jūroje hidrokostiumą, apsilankykite gabba šiaurės elnių parkas. Netoliese yra dar vienas neįprastas viešbutis – Kirkines, pagaminti iš sniego. Atskiras pati atrakcija turistams – medžioklės karalius krabų. Pagauk gali laukti ant paviršiaus, arba csa.cz su instruktoriumi eiti po vandeniu kostiumus ypatinga. Beje, Finnmarkas yra patraukli narai!

Šis regionas traukia lankytojus ne tik nepaprasta gamta, bet ir puiki virtuvė: jūros gėrybės krabų ir lašišos, elnių mėsa ir kurapkos, neįprastas tekšių medus, mėlynių, spanguolių ir tekšių vyno.

Finnmarkas – nauja kryptis tiems, kurie mėgsta aktyvų žiemos atostogų! Snowy viešbučiai, Nordkapp, haskių ir elnių safaris, povandeninis medžioklės karalius krabas, ir daug daugiau bus jūsų žiemos atostogų nepamirštama!