Categorized under: Kelionių Akademija

Dominikos Respublika – amžinos vasaros žemė

Dominikos Respublika užima du trešdļas sala Haityje. Tai antras pagal dydį šalies Karibuose, tiek pagal plotą ir pagal gyventojų skaičių.

Apakinti balto smėlio dengtas, koralų rifas sala Karibų glėbyje, kur palmės auga labai arti vandens ir saugomi paminklai – Didžioji Age of Discovery liudytojai. Ši sala yra atrado Kristupas Kolumbas. Dominikos Respublika, kaip gyvenamąją vietą turi daug unikalių privalumų: dieviškoji gamtos grožį, puikus ekologija, socialinės ir teigiami žmonės, turtinga istorija ir kultūra.

Fenomenaliai gražus, be galo platus sniego baltumo pigus bilietai i majami paplūdimiai. Dominikos Respublika paplūdimiai ir jūra po jų grynumas neturi analogų. Dominikos Respublika yra puiki situacija sporte – visiems skoniams! Iš populiariausių vandens sporto naršyti, Banglentės, Nardymas. Yra vietų, kur jūs galite išbandyti save plaustais (gumos valtis iškrovimo operatyvia kračainu kalnų upės).

Daugelis rezidencijos Dominikos Respublika turi savo golfo aikštynas. Tapo populiarūs ekskursijos ant arklio palei Dominikos pakrantėje. Netoliese yra kaimyninių šiaurės vakarus Kuba, Jamaika ir Puerto Rikas, iš vakarų į pigus bilietai i praha rytus. Salos šiaurės supa Atlanto vandenynas, į rytus – Mona sąsiaurio pietuose – Karibų jūros.

Iš visų į Dominikos Respubliką labiausiai apgyvendintų skaičiaus Punta Kana-kuri yra puikus viešbutis, platus smėlio paplūdimys ir visos sąlygos burlenčių ir buriavimo mėgėjams sąlygos kurortuose. Reikėtų pažymėti, kad išeitis apsaugoti nuo bet kokio pastato, kuris gali kažką nereikšmingo žalos savo gamtos grožiu. Kurorto pavadinimas – Punta Kana-kilusi iš tipo rūšių palmių, kurios auga čia daugybė. Tai palmių lapų padengtas lektuvu bilietai i zagreba stogai daug pastatų, įskaitant tarptautinio oro uosto Punta Kana pastato.

Populiariausias ir labiausiai didinga Punta Kana kurortas yra Playa Bavaro, kuri yra įsikūrusi 25 km nuo tarptautinio oro uosto Punta-Kan. Sniego baltumo paplūdimiai Bavaro auginimo aplink kokoso giraites būtų deramai apsvarstytas Dominikos Respublikoje ir geriausių pasaulio numerius geriausias. Regiono centras – Puerto Plata pakabukai imigrantų senųjų Viktorijos stiliaus pastatas, vadinamas “Džindžerbadu”. Galingi kalnai tęsiasi kilometrų akinantys balti paplūdimiai, mėlyna-žalia vandenyse, kuriuose Koralinis rifas matomas stebuklingas, smaragdas atogrąžų miškai, egzotinių gėlių ir įvairus – tai tiesa atogrąžų rojus scena!