Categorized under: Kelionių Akademija

Botanikos Hotel Turkija – turistams oazė

Botanikas 5 * viešbutyje Turkijoje yra Karaburun 30 kilometrų Alanijos ir 90 km nuo Antalijos oro uosto. Jei norite praleisti visą savo atostogų botanikos sodai, tada jums reikia pasirinkti šį viešbutį. Šio sodo pagrindas užima 75.000 kvadratinių metrų. metrų, o tai kelia daugiau nei 200 rūšių floros ir faunos Viduržemio subtropikų.

Vėpla Turkija Viešbutis yra populiarus su daug turistų aplankyti jį, tik tai yra geriau ne eiti į jį pailsėti, tai tiems, kurie yra pavargę nuo vaikų triukšmo. Vaikai yra visur ir visada, nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Na tinka gyvo kūno “Palma”, “Orchidėja” ir “Tropic”. Yra statybos “Mimosa”, paliekant vieną sieną gretimame viešbutyje, o vakare gana triukšminga, nes linksmas animacija gretimame viešbutyje. Apžvalgos Botanic Hotel Turkijoje pasakyti, kad blogiausia jo vietą ant kūno “Park”, visi jo langai išeina į restoraną, o tai bėdų kaunas londonas kaunas natūra nėra palanki patogiai ir atpalaiduojančiai viešnagei.

Atkreipti ypatingą dėmesį yra įstaiga “Rožė”, jis gana geras ir patogus korpusas, tačiau tik neseniai tai padarė netoli Velnio ratas, atrakcionų parkas ir vaikų žaidimo aikštelė, taip pat pastatė už vakaro animacija amfiteatras. Todėl pailsėti kartais skundžiasi, kad vaikai sunku miegoti. Atvykimas ir apgyvendinimas Viešbutyje neatnešė jokių nepatogumų retsepshen beveik visada patirtis. Patikrinkite visą procesą gerai organizuota ir neturi stovėti eilėje ir laukti. Tiesiog užpildykite žemiau esančią formą ir atsipalaiduoti lengvai kėdė, ir šiuo metu visi nauji Svečiai vaišinami vynu, šampanu ar kokteilius suteiks malonumą ir vaisių.

Paplūdimys viešbučiai Turkija botanikas ne smėlio ir gargždo, todėl maudytis geriau turėti specialius batus. Bet jei tokie batai ne, ne problema, galite pasinerti į jūrą nuo molo, tai yra labai patogu, nes ji yra vilnius-dublinas pigus skrydziai įrengta su specialiomis kopėčiomis. Tačiau, Pebble Beach suteikia akivaizdų pranašumą, kad jūros vanduo nėra sukurstė iš smėlio jūra yra labai švarus ir maudytis jame tiesiog smagu. Paplūdimyje yra didelis, todėl vietos paplūdimyje trūksta visiems keliautojams. Be to, ant prieplaukos yra puikus čiužiniai ir daugelis žmonių nori degintis teisę joms. Paplūdimio rankšluosčiai šiuo klausimu korteles viešbutis gali būti keičiamos be jokių apribojimų.

Laukti darbuotojai Turkija botanikas viešbutis yra labai draugiška ir gera rusų turistų. Kitų tautybių turistai vokiečiai ir olandai, taip pat gyventojai Baltijos ir Lenkijos. Personalas yra gana atsargus ir nerodo savo emocijas, net jei jūs turite padaryti kažką blogo. Kambariai yra standartas visuose pastatuose, nauji baldai ir gana padorus. Pirmą dieną atsiskaitymo paprastai iš viešbučio dovana, svečiai gauna vyno ir vaisių. Seifas kambaryje, mini baras su gėrimais briuseli ir riešutų. Švarus, valymo daroma reguliariai, užvalkalai džiugina savo baltumu.

Daugelis turistų mėgautis Botanikas Hotel Turkija jos prižiūrėta ir labai žalia zona. Pavėsinės ir palapinės, pavėsinės kavinės leidžia pasislėpti nuo degančios saulės. Daug paukščių klajoti laisvai, panašus į vištienos mišinio kurapka. Iš įvairių augalų daug, vasaros sezono metu galima pamatyti bananus ir žydėjimo kaktusai. Vieta Botanikos viešbutyje Turkijoje prie jaukioje žalioje zonoje paplūdimio sukuria nepamirštamą jausmas atsipalaiduoti tamsesniame dažnai karštą vasaros sezonui. Kalbant apie maisto ir gėrimų, yra viešbutis gauna tik teigiamų vertinimų iš 7:00 iki 24 val naktį, jūs galite beveik be pertrūkio ir gauti tai, ko norite, tik savo sielą. Be to, reguliariai tris kartus per dieną tarp užkandžių baruose. Visoje teritorijoje gali pabandyti turkiška kava ir arbata. Nuo 10:00 iki Vitaminas baras šviežias sultis ir kokteilius. Iki 2 valandų per diskoteka baras atviros naktį. Ypatingas dėmesys kreipiamas į kūdikių maistą diapazone.