Categorized under: Kelionių Akademija

Bilietai brangs

Asociacija Susisiekimo ministerijos pristatė pranešimą apie keleivio autopārvadāšanas problemų, susijusių su kuro medžiagos, ir dėl papildomų dotacijų skambutį, sakė Specialistų Imants Zālītis asociacija. Per metus, dyzelino kaina išaugo nuo 20 iki 24 euro centai, o visi autobusų parkai buvo pasirengę pakelti autobusų bilietų kainas.

Pernai autobusų parkas buvo ką ekonomistai sunku subalansuoti biudžetą, todėl nereikia kurti bilietų kainas. Kaip lengvata atėjo liepos 1 d, kai keleivių vežimo akcizo tarifas sumažėjo 18-5%.

Bilietų kainos išliko srovė, kuro kainos ir toliau eiti, o kai autobusų parkai, bet dar ant pabaigos centai į bilietų kainas. Taigi akcizo mokesčio tarifas gali būti daroma prielaida, kad autobusų parkai Latvijos apyvarta 4,2 mln, I. Zālītis. Bet jie vis tiek neleidžia autobusų parkai užtikrinti kokybišką darbą.

Asociacija Latvijos keleivinio kelių noras turėti valstybės biudžeto pakeitimo, įtraukiant papildomą 3,2 mln dotaciją. Visuotinis akcininkų susirinkimas negali pažadėti ministerijos specialistų ir žiniasklaidos paneigti premjero Aigars Helovinas tikimybę.

Susisiekimo ministerija pagal kai kuriuos skaičiavimus, visuotinis Keleivinio transporto departamento direktoriaus Adrian Liublino paminėti, kad tariamos subsidijos skirsis 0,9-1,6 milijono. Jei už kiekvieną kilometrą autobusų parko valdymo prie bilieto įdėti vieną dinaras, trumpalaikis turtas padidėjo tik 400 tūkst.

Be to, autobusų parkai pasirengti 2007 metų, kai bus naujas maršrutas aukcionas, ir turi galimybių padidinti konkurencingumą. Net jei tai dar gauti 3,2 milijono dotaciją, būtų ne iš darbo užmokesčio didinimo klausimas. Asociacija Latvijos keleivių laikomas pagrindinis rūpestis, kaip aukštos kvalifikacijos vairuotojų išvykstantiems į užsienį. Kai aš zalisa tariant, autobusų parkai dabar sieks užtikrinti bent 400 vairuotojų.

Aš interviu autobusų parko valdymui pripažino, kad kol kas negali konkrečiai pasakyti, kaip aukštai bus bilietų kainos, ir tam tikru mastu taip pat nori būti vadovaujamasi praėjusios savaitės visuotinis susirinkimas pamokų. Vežėjai prognozuoja, kad kainos bus bent 10%. Miesto ir priemiesčio didinti savo vardo kainą yra vietos reglamentuojančios institucijos, todėl laukti, nes autobusų parkai tokie pareiškimai bus atsakyti savivaldybes. Paraiškos gali pamatyti, iki trijų mėnesių.