Categorized under: Be kategorijos

Baldų antras gyvenimas

Nauji baldai dažnai gamina gana primityvūs, todėl senų laikų meistrų yra ypač vertinami. Turtingi Vakarų europiečiai savo namuose dažnai keičia butus, o jų Naudoti baldai kokybė, sukrauti konteineriai atvyksta www.nkstechnika.lt komisinių parduotuvių, antikvariatų ir speciali naudotų baldų parduotuvėse, gana platus pasiūlymas galima rasti interneto paieškos svetainėse.

Diapazonas yra platus, pradedant nuo nesupakuotų “Ikea” įlankoje iš šimtamečių raižiniais puoštos rokoko kėdė. Tiesa, Naudoti baldai iki pakrovimo namuose dažnai reikalauja higienos tvarkymo ir remontas.

Skalbimas

Tarkime, kad sėkmingai pavyko nusipirkti naudojamas šimtametis ąžuolas Art Nouveau odininkas arba švediškas stalas su veidrodžiu ir matinio stiklo. Pirmieji žingsniai po atvykimo baldais yra skalbimo toli. Prieš tai, kiek įmanoma, ji supjaustoma komponentų, nuimti veidrodį nuo durų – krištolas, ištraukite stalčių, nuimkite durelių rankenos ir rakto plokštelę. Skalbimo naudojamas specialiąsias priemones galima įsigyti parduotuvėse, tačiau taip pat gali pasiruošti karštą vandenį pridedant muilu arba skalbimo miltelių ir šiek tiek kvepiantys alkoholio. Baldų plauti su aštriu šepečiu, kuris stumiamos visi iš griovelių, sukepintiems dulkių. Darbo metu, tada nuvalyti vandens perteklių. Ypatingas atsargumas plauti faneruotos paviršių, nes dauguma drėgmė gali atsilaisvinti ir fanera off burbulas. Jei vienas pasirodo, nedelsiant taikyti kelis sluoksnius tankus popieriaus ir glaistų su karštu lygintuvu. Jei tai nepadeda, su bauda peilis fanera pluošto kryptis gabalai iš, yra pripildyta šiek tiek dailidžių klijai (daugelis naudoja PBA) ir vėl pagludina. Kadangi pats baldas atlieka ankstesnis savininkas energetikos sroves, kai kurie ekspertai rekomenduoja su kadagio šakelių arba patrinti su druska.

Darbo metu, tada nuvalyti vandens perteklių. Ypatingas atsargumas plauti faneruotos paviršių, nes dauguma drėgmė gali atsilaisvinti ir fanera off burbulas. Jei vienas pasirodo, nedelsiant taikyti kelis sluoksnius tankus popieriaus ir glaistų su karštu lygintuvu.

Jei baldai yra mažų skylučių daug, gal ten pati grąžtas. Jei taip nėra, tai lieka tik uždaryti skyles. Jei vabzdžiai yra dar Baldai, Baldų maisto likučių pilti ant grindų, kaip miltų. Prieš woodborers padeda kvapo alkoholio – aplink baldus įsteigti plėvelėje ir plokščia dubenėlį supilkite kvapo alkoholio. Jis išgaruoja, įsigeria į medienos įtrūkimų, grąžtas ir mirti. Procedūra po mėnesio pageidautina pakartoti. Karas yra švirkštas skystis įvesti grąžtas urvuose arba krautuvu nuoma. Profesionaliai restauruota nuodai medinį paviršių, o per jį griauna, vabzdžiai apsinuodijimo. Grąžtas skyles. Jei nėra tinkamo tono glaistai, kai kurie žmonės sugeba naudoti tą patį tiksliai tonas sumaišytas plastilino.

Valymas

Baldai sudėtinių dalių išdėstymas žymiai pagerina savo išvaizdą. Tai ypač pasakytina apie gražių žalvario rankenomis, kurios laikui bėgant tampa tamsiai rudos spalvos. Kas valymo darbas parduotuvėse galite įsigyti specialius įrankius, tačiau, spalvotųjų metalo detalės gerai dirbti valymo rašalo kasetės taip pat gaminami “aišku”. Geras valymas agentas paruošiamas sumaišant dantų pastą su kvapo alkoholio. Šviežiai išvalyti spalvotųjų metalų dalys greitai tampa tamsus, jie trinamas su vaško arba laku su plonu skysto nitrolakas.

Plaukioti dėmių iš seno veidrodį į savitarnos viršuje valyti svogūnų pusę. Kad veidrodis blizgesį, ji turi būti valomi su alkoholiu mirkyti skudurėliu, tada nuplaukite šaltu arbata arba vandeniu, po skalbimo mėlynės. Poliruotas stiklas švarus su dantų pasta ir kvapo alkoholio mišinį. Stiklo buff giliai grioveliais gali būti atvertas medine lazda.