Categorized under: Kelionių Akademija

Atostogos Alanija Kemal Bey 5 * – vienas iš geriausių variantų

Jūs nusprendėte praleisti savo atostogas Alanijoje? “Kemal Bey” – viešbutis, kuris turėtų būti sprendžiamos. Tai spalvinga turizmo kompleksas su daugybe žaliųjų plotų, esančių pirmame puslapyje Viduržemio jūros pakrantėje. Į jo artumą yra gyvenvietė Konakly ir iš artimiausio miesto Alanijos ji atskiria atstumas 8 km. Kompleksas yra apsuptas nedidelių kalvų. Iki miško vos 500 metrų.

Pirmieji Svečiai “Kemal Bey” (Alania) priėmė 1993 metais. 2008 jis buvo suremontuotas. Viešbutis susideda iš 6 aukštų gyvenamasis pastatas ir keli pagalbiniai betoninių konstrukcijų pastatytas klasikinio stiliaus. Pakyla netoli Green Hill Hotel 5 *, turintys bendrą teritoriją ir pajūrio pigus lektuvu bilietai “Kamel Bay”. Antalijos oro uostas yra 120 kilometrų.

kambarių

Svečiai, atvykę pailsėti Alanijos miesto, “Kemal Bey” teikia 285 standartiniai kambariai, iš kurių pusė buvo su vaizdu į jūrą. Jie turi kitokį plotas – 28-34 kvadratinių metrų. Vienas kambarys yra leidžiama iki 4 žmonių. Yra 9 kambariai šeimai, kuri turi du miegamieji ir 5 kambariai neįgaliems asmenims. Visi apartamentai yra jaukus ir labai švarus. Grindys išklotos kilimine danga, kietmedžio ar keramikos danga. Kiekviename kambaryje yra balkonas, kuris leidžia keliautojams visiškai mėgautis gamtos grožį, taip pat iš jūros oro gūsis. Įdiegtos telefonai, televizoriai. Yra Split oro kondicionierius, palydovinė televizija sas skrydziai su daug kanalų, įskaitant vienos rusų kalba. Yra mini baras (kasdien papildymo vandens), seifas (už papildomą mokestį).

Maisto

Poilsiautojai Alanijoje “Kemal Bay” siūlo tarptautinės virtuvės išbandyti. Valgomasis viešbutyje teikia sistemos «PG». Atidaryti skyrių restorane telpa 500 svečių, ir uždara – 400 žmonės, įrengta oro kondicionavimo sistema. Yra du restoranai ir du vasaros žiemą. Be to, yra trys barai. Vietiniai gėrimai nemokamai. Visi importuojami gėrimai ir šviežios sultys – už papildomą mokestį. Jaunesniems svečiai gali mėgautis specialias kėdes.

paplūdimys

Kaip ir dauguma viešbučių Alanya “Kemal Bey” turi savo paplūdimį, padengtas smėlio ir žvirgždo paplūdimio, kurio ilgis yra 150 metrų. Paplūdimys Paslauga ryanair lt yra nemokama. Įdiegtos Cabanas, dušas. Prisijungti seklių jūros. Mokėjimo čia jūs galite mėgautis įvairiais vandens sportais, žaisti tinklinį.

turizmo informacijos

Tie turistai, kurie jau aplankė “Kemal Bey” (Alania) peržiūrėjo atostogas įvairovė. Vienas dalykas yra tikras: viešbutis turi gerą infrastruktūrą ir didelį kiekį pramogų, kuri leidžia jums likti aktyvus ir intensyvus. Teritorija turi suaugusį baseinas ir vaikų. Yra du vandens čiuožyklos, veikia pagal grafiką. Be to, viešbutis yra įvairių parduotuvių skaičius. Gręžtiniai Svečiai daro puikus animacija tiek turkų ir anglų, ir rusų kalbas. Už papildomą mokestį galite pažaisti biliardą. Vakare laukia poilsiautojų diskoteka. Sporto entuziastų sporto, lauko teniso kortai. Tiems, kurie remia sveikatos ir grožio buvimo, kirpykla, sauna, turkiška pirtis, grožio procedūros, paslaugų kvalifikuota masažo terapeutas metu.