Categorized under: Kelionių Akademija

Araratas – mįslė, paslaptis, legenda

Araratas, neginčijami ir ilgalaikiai simbolių armėnai, masyvas yra aukščiausias visų armėnų Highland.

1. Araratas. Bendras aprašymas ploto

Jis skolingas savo kilmės užgesusio vulkano. Tarsi norėdama įrodyti, visi šlaitai yra labai labai apleistas, ir statūs šlaitai ir švelnesnis vietos yra padengtos didžiulis nuolaužų Bazalto Kainozojus laikotarpį. Šie akmenys buvo dalis galingo srauto lavos, kuri šimtmečius buvo ne tik, žinoma, kietas, bet taip pat griauti.

Pernelyg didelis sausumas šlaitų, beje, taip pat paaiškinti vulkaninės kilmės faktas. Akyto vulkaninės uolienos šeriami tik ledynas Meltwater, ir tai paprastai nepadeda bet gausiai augalija padidėjimo Šiltuoju metų laiku, ne įvairovė ir riaušių spalvų anksti pavasarį arba rudenį. Tik apie Sardaro Bulagskoy balno, tokioje vietoje, kur žemės paviršius iš vis nutraukia gausu kalnų srautas gaivinančios drėgmės, augmenijos sodrus ir pavargęs keliautojas gali atsipalaiduoti, o net mažame, vos skrydziai ryga mažą, bet taip cool ir įdaru pagal beržynas.

Tiesą sakant, Araratas – tai ne vienas, bet du dideli viršūnių, atstumas tarp kurių yra 11 km atstumu: mažos – SIS (3896 m) ir didelio Masis. Aukštis yra paskutiniai 4420 m.

Apskritai, yra apie 30 gana maži ledynai, kurių didžiausias yra laikoma dviejų kilometrų ledynas St Jokūbas.

2. Araratas ir jos legendos

Jei manote, kad Biblijos pasakojimą, tada jis tapo, kai Araratas miegamoji Nojaus arką. Pasak legendos, nuo potvynio keletą dienų praėjo, ir Nojus, kuris nesugebėjo pamatyti sausą žemę, balandis laužo pradžios. Paukščių nėra pakankamai ilgas, bet kai jis pagaliau grįžo į savo Gelbėtoju, jos snapas buvo šviežias alyvuogių filialas. Tai gali reikšti tik vieną dalyką – vanduo atsitraukia ir naujas ir visiškai kitoks gyvenimas. Nojus ėjo su savo šeima iš legendinės skrynios, nuėjo wizzair.lt žemyn kalno ir pradėjo gyventi laimingai slėnyje. Štai tada, anot krikščionių įsitikinimų, buvo pasodinti pirmieji vynuogių ir pradžioje iki šių dienų populiarus amatų Armėnija – vyndarių.

Araratas laikas nuo laiko pritraukti naujų romantiką kas toliau ir tikriausiai bus ir toliau užsiima kasinėjimais šioje svetainėje. Kodėl? Jis sakė, kad iš kitos pusės, kur aukščiau tradicija išsivystė bibliniai įvykiai, kuriems snieguotas piko dangtelis amžinas sniegas ir toliau išlaikyti savo paslaptį. Galbūt tai yra ten, giliai po ledu vis dar slepiasi labiausiai senovės arkos liekanas.

Beje, tai ne tik istorija susijusi su dideliu kalno. Rereading keletą armėniškų pasakas, galėjau sužinoti apie labai gražią legendą apie pasaulio sukūrimą. Pasak jos, iš planetos formavimosi metu ir iki šiol, Kaukazas ir nesavanaudiškai patikimai saugojo trijų kalnų vilnius ryga gigantai: Elbrusas, Kazbek ir Ararato.

3. Araratas kaip armėnai simbolis

Įsikūręs ant Turkijos valstybės teritorijoje, Araratas yra vieta, kurios įvairiais laikais siekė vos tris Azijos valstybes: Iranas, Turkija ir Armėnija.

Pagal dvi sutartis: Kars ir Maskvos, Araratas buvo perduotas į Turkiją 1921, tačiau iki šiol armėnai negali pritarti šiam nuostolius, įskaitant nuostolius nacionaliniu simboliu.

Beje, ir patvirtinti tai, ji yra su armėnų, o ne iš Turkijos pusės yra labiau pastebimas aukštis Ararato kalno, jo didybė ir kvapą, beveik nežemiškas grožis.

Bet armėnų, net moderniausių ir tikrai ne atkreipti dėmesį į požymius, sako, kad pagal senovės tikėjimo, Araratas galėtų prognozuoti ateitį. Verta ryte pamatyti viršūnę, kuris buvo atidarytas visose savo šlovės, ir jūs galite būti tikri, kad visą dieną į priekį sukurs labai gerai.

Taigi apsižvalgyti ir kiekvieną rytą šios šalies žmonės, nuo mažų iki didelių, šventas kalnas.

Pasirašyti tokį įprotį…