Categorized under: Kelionių Akademija

7 priežastys, kodėl nuvykti į Portugaliją V

Vienas iš pagrindinių minčių keliavo į Lisabonos Atlanto vandenyne ir maudytis jame. Tačiau paaiškėja, miesto centre klausti – gatvėmis Geriausias būdas gauti į vandenyną – tai kaip keistai stovi Rygos centre paklausti – kiek laiko pėsčiomis iki jūros?

Vienas iš artimiausių vietų, kur prieiga prie vandenyno, netoli miesto Kaiškaiša (Caiscais). Nuo Lisabonos iki Kaiškaišai gali būti pasiekiamas tiek automobiliu ir traukiniu gana greitai ir lengvai, nes miestas yra įsikūręs 25 km nuo sostinės. Kelias yra ypač gražus, nes veda tiesiai senaisiais žvejybos laivus ir vandenyną.

Kalendorius

Kaiškaiša iš pradžių buvo nedidelis uostas kaime, kuris užėmė ispanai 1579 metais, tačiau 1807 metais Prancūzijos užpuolikai čia buvo sukurta armijos būstinėje. 19-ojo amžiaus. Miesto pradžia atneša skurdą ir badą uosto veiklos nekito. Bet tada, 1870 metais, karaliaus Liudviko aš nusprendžiau Kaiškaišas 17-ojo amžiaus. pastatyta tvirtovė įdiegti savo vasaros rezidenciją ir vieta tapo madinga. Visa istorija miesto gerai vertinamas atsižvelgiant į 19-ojo amžiaus išilgai sukilėliai aristokratų šeimoje pakrantės vilų.

1962 Lisabonos ir Cascais tik pirmą kartą į Portugalijos istorijoje pristatė elektrinį traukinį, kuris padėjo ekonomikos augimą. Savo ruožtu, Antrasis pasaulinis karas, matė išganymą kelių karaliai, nuolankiai po politikų, aktorių, rašytojų ir aristokratai – kunigaikščio Windsor karalius Umberto Italija, dalis Habsburgų šeimos ir kt. Padaryti iš 1939 – 1946 gyventojų padidėjo 20 000

.

Kalendorius

Šiandien Kaiškaiša primena sritys gatvės vasaros sezoną – su daug parduotuvių ir restoranų. Kiekvienas matomų užsienio turistų žingsnis nustebino veidą puikių originalių suvenyrų. Beje, čia masinės psichozės, poveikis taip pat buvo puiki man ir stiklinėje su Portugalijos simbolis, juodas gaidys su raudonais ornamentais, yra būdas mano širdį ir piniginę.

Iš tiesų, nekilnojamojo laukinių vandenynas ten ir yra nedaug. Smėlio bumas pora taikoma gultai asmenis, kurių rasė gali net nepūlēties nustatyti kaip saulė padarė Asimiliacija stebuklą ir mažai uolų. Tik tiek, kad suprasti, kad ten turi būti vieta, kad demo versija natūralaus grožio nebūtų. Ir tai yra, bet ne ilgiau Cascais, bet apie 3 km į vakarus ant kranto pusėje Boca do Inferno (Pragaro Bay). Čia apaugusios yra išskalautos įtrūkimai ir skylės, kurti įeinančio oro garsą ir pataikyti įspūdingą purškimo vandeniu.

Kalendorius

Cascais įdomus mažos gatvelės, druska vėjo, jūros gėrybės kavinės ir žvejai. Šis mažas laiveles yra šiukšlinas visoje pakrantėje, ir nenuostabu, kad tiesiogiai į paplūdimį yra mažas ženklas, kad sako – nerekomenduojame maudytis, bet tuo pačiu metu tai nėra draudimas.

Driftingo lėtai palei vieną iš pakrančių pasivaikščiojimo sakydamas ateina į galvą – себя показать и на другими посмотреть.

Atrodo, tai yra pagrindinis šūkis Kaiškaišas, fonas palieka Palacio de Conde de Castro Guimarães 25 000 Didelė kolekcija knygų ar Museu do Mar, apie didelį žvejybos istorijos eksponuojama ir pagrindinių vystymosi etapais miestą. Bet kita vertus, kas nori žiūrėti istorinius reliktus, jei gyvas priešais vandenyną…